VÁNDOR-BÉKÁS KUPA 2001


I.-IV. forduló összesített abszolút eredmény

AS : Abszolút sorrend; R.SZ.: rajtszám; K.CS : Korcsoport

A.S. R.SZ. Név K.CS. Csapat I. forduló II. forduló III. forduló VI. forduló Össz idõ
1134Szuromi Bence Férfi 5*SZERPENTIN 1 0:25:261:13:141:48:530:29:523:57:25
2227Lukács József Férfi 6*FITT-TEAM KE 0:25:131:13:221:49:220:29:363:57:33
3188Kovalóczy Áron Férfi 5*FSZSE-MEDITECH 0:25:211:13:191:49:570:30:103:58:47
4290Jacsó Ferenc Férfi 6*SZERPENTIN 1 0:26:421:13:221:49:570:30:374:00:38
5230Molnár László Férfi 5*FITT-TEAM KE 0:27:151:13:221:49:220:30:494:00:48
6195Pelyhe László Férfi 6*SAXUM-KSC 1. 0:26:461:13:221:49:570:30:454:00:50
7291Merõ Csaba Férfi 5*SZERPENTIN 1 0:24:591:13:321:49:570:32:284:00:56
8136Vörös Csaba Férfi 6*SZERPENTIN 1 0:26:301:13:551:51:230:31:424:03:30
9324Kalo László Férfi 6*Kolibri SC 0:26:371:16:051:49:570:31:424:04:21
10118Erdélyi Balázs Férfi 5*FSZSE-MEDITECH 0:27:241:14:351:50:560:31:574:04:52
11309Takács Péter Férfi 6OLYMPIC Keszthely 0:25:571:16:491:51:160:32:444:06:46
12194Arany Róbert Férfi 5*SAXUM-KSC 1. 0:29:211:16:071:50:050:31:534:07:26
13302Bagaméri András Férfi 5*SZERPENTIN 2 0:29:041:15:141:49:570:33:494:08:04
14272Hubert Ferenc Férfi 5 0:28:361:16:381:51:250:32:494:09:28
15119Szûcs Péter Férfi 5*FSZSE-MEDITECH 0:30:141:14:531:53:420:33:004:11:49
16256Kalocsai Attila Férfi 5Mar.Mer.Racing T.-Po 0:29:501:18:211:51:560:33:204:13:27
17275Panyi Zoltán Férfi 6*Kolibri SC 0:31:251:19:581:49:570:32:134:13:33
18187Gáspár Viktor Férfi 5*Kolibri SC 0:29:431:19:581:51:250:33:134:14:19
19132Koltai Tamás Férfi 5*SZERPENTIN 2 0:30:301:19:501:51:250:34:084:15:53
20193Szeredi Róbert Férfi 5*SAXUM-KSC 1. 0:29:211:18:361:53:070:37:444:18:48
21242Varga Tibor Férfi 7*BIONDO BIKE CLUB 1 0:30:141:21:231:54:080:34:014:19:46
22103Mezõ Roland Férfi 5 0:29:321:16:532:00:060:33:384:20:09
23191Kerékgyártó István Férfi 5*SAXUM-KSC 1. 0:28:221:16:402:02:480:32:574:20:47
24192Halál Márk Férfi 4*SAXUM-KSC 2. 0:28:411:28:391:49:570:33:434:21:00
25139Kósa Csaba Férfi 6*FILUTÁS-1 0:30:411:21:161:53:250:36:394:22:01
26170Radvánszki Norbert Férfi 5*FILUTÁS-1 0:30:021:23:201:54:160:35:554:23:33
27246Benák László Férfi 7*BIONDO BIKE CLUB 1 0:30:221:23:021:54:260:36:174:24:07
28174Kecsmár Tamás Férfi 5*FILUTÁS-2 0:29:271:32:131:51:020:33:434:26:25
29226Silingi Csaba Férfi 3*FITT-TEAM KE 0:27:261:16:131:50:480:55:184:29:45
30266Pál József Férfi 7*FILUTÁS-1 0:27:421:23:552:04:090:35:394:31:25
31276Horváth Tibor Férfi 5VBB Possum Team 0:30:481:26:182:02:530:34:244:34:23
32150Várnagy László Férfi 5VBB Possum Team 0:35:071:21:012:04:370:33:424:34:27
33310Nagy Ferenc Férfi 6OLYMPIC Keszthely 0:28:101:19:521:52:450:55:184:36:05
34129Czoller Ádám Férfi 5*PAPÍR KUTYÁK 3 0:32:391:23:442:03:360:36:164:36:15
35164Halmos Csaba Férfi 5*PAPÍR KUTYÁK 1 0:29:281:26:482:04:370:36:094:37:02
36189Leinwander Gábor Férfi 5*BVKK1 0:32:291:27:122:02:550:35:034:37:39
37133Bánk András Férfi 5*SZERPENTIN 2 0:30:241:25:422:05:580:35:484:37:52
38273Kormos Csaba Férfi 5Óbudai SE 0:29:481:29:382:04:090:34:294:38:04
39233Török Bálint Férfi 4Fitt-Team KE 0:32:071:30:282:06:060:34:414:43:22
40163Hagyó Zoltán Férfi 5*PAPÍR KUTYÁK 3 0:31:371:35:202:04:190:36:434:47:59
41102Sipos Zoltán Férfi 5 0:30:481:29:502:07:460:39:564:48:20
42349Zakar Viktor Férfi 5*PAPÍR KUTYÁK 2 0:54:311:20:531:56:530:37:054:49:22
43145Sütõ Gábor Férfi 6*PAPÍR KUTYÁK 1 0:29:171:21:252:04:340:55:184:50:34
44115Vitéz István Férfi 5*BVKK1 0:34:041:33:262:06:280:38:234:52:21
45253Rábai Mário Férfi 5*FILUTÁS-2 0:32:201:29:302:02:080:55:184:59:16
46138Baranyi Péter Férfi 6*FILUTÁS-2 0:33:021:34:392:16:530:39:095:03:43
47239Kiss Zoltán Férfi 6*BIONDO BIKE CLUB 1 0:30:131:39:472:15:270:39:005:04:27
48116Dénes Tibor Férfi 5*BVKK 0:31:301:36:382:16:290:42:135:06:50
49178Szõke Gábor Férfi 5Gyöngyösi AK 0:26:052:25:401:48:270:27:515:08:03
50245Schubert László Férfi 5*BIONDO BIKE CLUB 2 0:28:022:25:401:49:220:30:185:13:22
51313Kis Miklós Férfi 5Kis Kerékpáros Klub 0:27:472:25:401:50:120:31:175:14:56
52104Ruthart Vilmos Férfi 7*BVKK 0:31:081:45:082:17:180:41:405:15:14
53181Czmorek Zoltán Férfi 4Gyöngyösi AK 0:29:032:25:401:49:540:31:125:15:49
54148Eichinger Barna Férfi 5TKTK 0:27:052:25:401:53:070:31:375:17:29
55171Szilágyi György Férfi 8Gyula 0:30:311:33:572:36:000:41:545:22:22
56152Czinkóczky András Férfi 6VBB Possum Team 0:29:541:30:382:40:420:42:145:23:28
57232Szûcs Ferenc Férfi 5Fitt-Team KE 0:30:232:25:401:54:000:35:575:26:00
58223Smidéliusz Petra Nõi Fitt-Team KE 0:32:521:40:102:32:200:40:495:26:11
59151Kaposi Zoltán Férfi 5VBB Possum Team 0:34:101:38:592:20:150:55:185:28:42
60312Kun Gergely Férfi 4OLYMPIC Keszthely 0:34:211:32:172:28:260:55:185:30:22
61262Babos Tibor Férfi 6*PAPÍR KUTYÁK 1 0:28:481:22:433:03:490:35:045:30:24
62121Takács Gyula Férfi 5*FSZSE-MEDITECH 0:30:041:21:083:03:490:36:255:31:26
63218Pál Balázs Férfi 3*FILUTÁS-1 0:30:161:23:553:03:490:33:445:31:44
64315Mojzes László Férfi 7 0:31:002:25:402:02:480:34:475:34:15
65270Hegyi Zsolt Férfi 5TKTK 0:30:512:25:402:04:070:35:235:36:01
66157Szécsi Péter Férfi 4*BAKONY BIKE 0:34:281:44:342:21:430:55:185:36:03
67112Kozák Miklós Férfi 8 0:35:071:44:572:36:420:43:305:40:16
68130Kovács Gábor Férfi 5*BAKONY BIKE 0:32:151:28:282:44:290:55:185:40:30
69250Csizmadia Zsolt Férfi 5SAXUM KSC 0:54:311:37:292:13:140:55:185:40:32
70240Kovács Gábor Férfi 5*BIONDO BIKE CLUB 2 0:30:291:31:503:03:490:36:255:42:33
71126Tóth Károly Férfi 9BSMC Filutás KE 0:31:122:25:402:07:270:40:515:45:10
72135Romvári Tamás Férfi 7*SZERPENTIN 2 0:27:501:37:293:03:490:37:185:46:26
73190Herczeg Zsolt Férfi 6*SAXUM-KSC 2. 0:31:431:33:303:03:490:38:275:47:29
74298Ondrisek Péter Férfi 5Pedál KE 0:29:512:25:401:58:320:55:185:49:21
75199Petrik Csaba Férfi 5*Kolibri SC 0:28:561:24:203:03:490:55:185:52:23
76228Farkas Pál Férfi 8 0:31:162:25:402:16:330:39:535:53:22
77269Krabácz Miklós Férfi 7 0:33:441:33:403:03:490:43:515:55:04
78337Varga Mátyás Férfi 2Fitt-Team KE 0:54:311:49:482:32:050:39:275:55:51
79101Urbanek Péter Férfi 6 0:35:582:07:552:33:140:40:225:57:29
80241Kovács Árpád Férfi 6*BIONDO BIKE CLUB 2 0:32:491:26:503:03:490:55:185:58:46
81172Varga Diána Nõi BSMC Filutás KE 0:33:111:50:492:39:380:55:185:58:56
82177Karnok Zoltán Férfi 5Gyöngyösi AK 0:33:052:25:402:06:060:55:186:00:09
83289Horváth Ágnes Nõi Balaton-Party KE 0:34:121:40:103:03:490:42:526:01:03
84137Udvari Tamás Férfi 5 0:33:542:25:402:21:590:40:086:01:41
85113Hudanik Krisztián Férfi 4*BVKK1 0:33:561:30:423:03:490:55:186:03:45
86154Várnagy László Férfi 7VBB Possum Team 0:34:441:57:592:42:370:52:086:07:28
87106Farkas András Férfi 6Baltazar 0:32:071:53:033:03:490:43:536:12:52
88156Domanits Attila Férfi 3*BAKONY BIKE 0:34:202:00:032:44:290:55:186:14:10
89278Orosz János Dr. Férfi 8 0:54:311:43:263:03:490:42:186:24:04
90221Valkó András Férfi 1Fitt-Team KE 0:36:222:04:443:03:490:40:306:25:25
91247Miklós Erika Nõi *BIONDO BIKE CLUB 2 0:34:572:04:583:01:200:49:576:31:12
92238Demeter Zoltán Férfi 6*BIONDO BIKE CLUB 3 0:54:311:55:193:01:200:47:026:38:12
93244Pál Zsófia Nõi BSMC Filutás KE 0:36:302:08:483:03:490:52:046:41:11
94283Szõdy Szabolcs Férfi 5 0:36:052:24:403:03:490:52:586:57:32
95215Dollinger Gyula Ifj. Férfi 1BIONDO-BIKE CLUB 0:51:312:25:403:02:490:47:047:07:04
Békás Kupa 2001
2kerékvár Idõfutamserleg Összesített lista


A.S. R.SZ. Név K.CS. Csapat I. forduló II. forduló Össz idõ
1178Szõke Gábor Férfi 5Gyöngyösi AK 0:26:050:27:510:53:56
2227Lukács József Férfi 6*FITT-TEAM KE 0:25:130:29:360:54:49
3134Szuromi Bence Férfi 5*SZERPENTIN 1 0:25:260:29:520:55:18
4188Kovalóczy Áron Férfi 5*FSZSE-MEDITECH 0:25:210:30:100:55:31
5290Jacsó Ferenc Férfi 6*SZERPENTIN 1 0:26:420:30:370:57:19
6291Merõ Csaba Férfi 5*SZERPENTIN 1 0:24:590:32:280:57:27
7195Pelyhe László Férfi 6*SAXUM-KSC 1. 0:26:460:30:450:57:31
8230Molnár László Férfi 5*FITT-TEAM KE 0:27:150:30:490:58:04
9136Vörös Csaba Férfi 6*SZERPENTIN 1 0:26:300:31:420:58:12
10324Kalo László Férfi 6*Kolibri SC 0:26:370:31:420:58:19
11245Schubert László Férfi 5*BIONDO BIKE CLUB 2 0:28:020:30:180:58:20
12309Takács Péter Férfi 6OLYMPIC Keszthely 0:25:570:32:440:58:41
13148Eichinger Barna Férfi 5TKTK 0:27:050:31:370:58:42
14313Kis Miklós Férfi 5Kis Kerékpáros Klub 0:27:470:31:170:59:04
15118Erdélyi Balázs Férfi 5*FSZSE-MEDITECH 0:27:240:31:570:59:21
16181Czmorek Zoltán Férfi 4Gyöngyösi AK 0:29:030:31:121:00:15
17194Arany Róbert Férfi 5*SAXUM-KSC 1. 0:29:210:31:531:01:14
18191Kerékgyártó István Férfi 5*SAXUM-KSC 1. 0:28:220:32:571:01:19
19272Hubert Ferenc Férfi 5 0:28:360:32:491:01:25
20192Halál Márk Férfi 4*SAXUM-KSC 2. 0:28:410:33:431:02:24
21302Bagaméri András Férfi 5*SZERPENTIN 2 0:29:040:33:491:02:53
22187Gáspár Viktor Férfi 5*Kolibri SC 0:29:430:33:131:02:56
23256Kalocsai Attila Férfi 5Mar.Mer.Racing T.-Po 0:29:500:33:201:03:10
24174Kecsmár Tamás Férfi 5*FILUTÁS-2 0:29:270:33:431:03:10
25103Mezõ Roland Férfi 5 0:29:320:33:381:03:10
26119Szûcs Péter Férfi 5*FSZSE-MEDITECH 0:30:140:33:001:03:14
27266Pál József Férfi 7*FILUTÁS-1 0:27:420:35:391:03:21
28275Panyi Zoltán Férfi 6*Kolibri SC 0:31:250:32:131:03:38
29262Babos Tibor Férfi 6*PAPÍR KUTYÁK 1 0:28:480:35:041:03:52
30218Pál Balázs Férfi 3*FILUTÁS-1 0:30:160:33:441:04:00
31242Varga Tibor Férfi 7*BIONDO BIKE CLUB 1 0:30:140:34:011:04:15
32273Kormos Csaba Férfi 5Óbudai SE 0:29:480:34:291:04:17
33132Koltai Tamás Férfi 5*SZERPENTIN 2 0:30:300:34:081:04:38
34274Danis Renáta Nõi FTC ELASTIC 0:31:100:33:381:04:48
35135Romvári Tamás Férfi 7*SZERPENTIN 2 0:27:500:37:181:05:08
36276Horváth Tibor Férfi 5VBB Possum Team 0:30:480:34:241:05:12
37164Halmos Csaba Férfi 5*PAPÍR KUTYÁK 1 0:29:280:36:091:05:37
38315Mojzes László Férfi 7 0:31:000:34:471:05:47
39170Radvánszki Norbert Férfi 5*FILUTÁS-1 0:30:020:35:551:05:57
40133Bánk András Férfi 5*SZERPENTIN 2 0:30:240:35:481:06:12
41270Hegyi Zsolt Férfi 5TKTK 0:30:510:35:231:06:14
42232Szûcs Ferenc Férfi 5Fitt-Team KE 0:30:230:35:571:06:20
43121Takács Gyula Férfi 5*FSZSE-MEDITECH 0:30:040:36:251:06:29
44246Benák László Férfi 7*BIONDO BIKE CLUB 1 0:30:220:36:171:06:39
45233Török Bálint Férfi 4Fitt-Team KE 0:32:070:34:411:06:48
46240Kovács Gábor Férfi 5*BIONDO BIKE CLUB 2 0:30:290:36:251:06:54
47193Szeredi Róbert Férfi 5*SAXUM-KSC 1. 0:29:210:37:441:07:05
48139Kósa Csaba Férfi 6*FILUTÁS-1 0:30:410:36:391:07:20
49189Leinwander Gábor Férfi 5*BVKK1 0:32:290:35:031:07:32
50163Hagyó Zoltán Férfi 5*PAPÍR KUTYÁK 3 0:31:370:36:431:08:20
51150Várnagy László Férfi 5VBB Possum Team 0:35:070:33:421:08:49
52129Czoller Ádám Férfi 5*PAPÍR KUTYÁK 3 0:32:390:36:161:08:55
53239Kiss Zoltán Férfi 6*BIONDO BIKE CLUB 1 0:30:130:39:001:09:13
54190Herczeg Zsolt Férfi 6*SAXUM-KSC 2. 0:31:430:38:271:10:10
55102Sipos Zoltán Férfi 5 0:30:480:39:561:10:44
56228Farkas Pál Férfi 8 0:31:160:39:531:11:09
57126Tóth Károly Férfi 9BSMC Filutás KE 0:31:120:40:511:12:03
58152Czinkóczky András Férfi 6VBB Possum Team 0:29:540:42:141:12:08
59138Baranyi Péter Férfi 6*FILUTÁS-2 0:33:020:39:091:12:11
60171Szilágyi György Férfi 8Gyula 0:30:310:41:541:12:25
61115Vitéz István Férfi 5*BVKK1 0:34:040:38:231:12:27
62104Ruthart Vilmos Férfi 7*BVKK 0:31:080:41:401:12:48
63223Smidéliusz Petra Nõi Fitt-Team KE 0:32:520:40:491:13:41
64116Dénes Tibor Férfi 5*BVKK 0:31:300:42:131:13:43
65137Udvari Tamás Férfi 5 0:33:540:40:081:14:02
66106Farkas András Férfi 6Baltazar 0:32:070:43:531:16:00
67234Steinbach Gergely Férfi 4 0:36:400:39:341:16:14
68101Urbanek Péter Férfi 6 0:35:580:40:221:16:20
69221Valkó András Férfi 1Fitt-Team KE 0:36:220:40:301:16:52
70289Horváth Ágnes Nõi Balaton-Party KE 0:34:120:42:521:17:04
71269Krabácz Miklós Férfi 7 0:33:440:43:511:17:35
72120Takács Dániel Férfi 5FSZSE 0:31:520:45:561:17:48
73320Elek Gábor Férfi 5 0:37:540:40:191:18:13
74141Spanner László Férfi 7*FILUTÁS-2 0:31:030:47:181:18:21
75112Kozák Miklós Férfi 8 0:35:070:43:301:18:37
76212Nedelkó György Férfi 8Biondo Bike SC 0:33:170:47:231:20:40
77247Miklós Erika Nõi *BIONDO BIKE CLUB 2 0:34:570:49:571:24:54
78209Debreczeni Diké Nõi Gyöngyösi AK 0:41:130:45:301:26:43
79154Várnagy László Férfi 7VBB Possum Team 0:34:440:52:081:26:52
80177Karnok Zoltán Férfi 5Gyöngyösi AK 0:33:050:55:181:28:23
81244Pál Zsófia Nõi BSMC Filutás KE 0:36:300:52:041:28:34
82283Szõdy Szabolcs Férfi 5 0:36:050:52:581:29:03
83113Hudanik Krisztián Férfi 4*BVKK1 0:33:560:55:181:29:14
84257Szûcs György Férfi 5EKKE 0:54:310:37:141:31:45
85215Dollinger Gyula Ifj. Férfi 1BIONDO-BIKE CLUB 0:51:310:47:041:38:35
86238Demeter Zoltán Férfi 6*BIONDO BIKE CLUB 3 0:54:310:47:021:41:33

 

Békás Kupa 2001
DIEGO Mezõnyverseny Vándorserleg Összesített lista


A.S. R.SZ. Név K.CS. Csapat I. forduló II. forduló Össz idõ
1134Szuromi Bence Férfi 5*SZERPENTIN 1 1:13:141:48:533:02:07
2307Szóka Attila Férfi 5Pedál KE 1:13:131:49:223:02:35
3227Lukács József Férfi 6*FITT-TEAM KE 1:13:221:49:223:02:44
4230Molnár László Férfi 5*FITT-TEAM KE 1:13:221:49:223:02:44
5188Kovalóczy Áron Férfi 5*FSZSE-MEDITECH 1:13:191:49:573:03:16
6290Jacsó Ferenc Férfi 6*SZERPENTIN 1 1:13:221:49:573:03:19
7195Pelyhe László Férfi 6*SAXUM-KSC 1. 1:13:221:49:573:03:19
8291Merõ Csaba Férfi 5*SZERPENTIN 1 1:13:321:49:573:03:29
9302Bagaméri András Férfi 5*SZERPENTIN 2 1:15:141:49:573:05:11
10136Vörös Csaba Férfi 6*SZERPENTIN 1 1:13:551:51:233:05:18
11118Erdélyi Balázs Férfi 5*FSZSE-MEDITECH 1:14:351:50:563:05:31
12324Kalo László Férfi 6*Kolibri SC 1:16:051:49:573:06:02
13194Arany Róbert Férfi 5*SAXUM-KSC 1. 1:16:071:50:053:06:12
14342Papp Dénes Férfi 5Meditech SC 1:13:321:52:593:06:31
15226Silingi Csaba Férfi 3*FITT-TEAM KE 1:16:131:50:483:07:01
16272Hubert Ferenc Férfi 5 1:16:381:51:253:08:03
17309Takács Péter Férfi 6OLYMPIC Keszthely 1:16:491:51:163:08:05
18119Szûcs Péter Férfi 5*FSZSE-MEDITECH 1:14:531:53:423:08:35
19275Panyi Zoltán Férfi 6*Kolibri SC 1:19:581:49:573:09:55
20256Kalocsai Attila Férfi 5Mar.Mer.Racing T.-Po 1:18:211:51:563:10:17
21132Koltai Tamás Férfi 5*SZERPENTIN 2 1:19:501:51:253:11:15
22187Gáspár Viktor Férfi 5*Kolibri SC 1:19:581:51:253:11:23
23193Szeredi Róbert Férfi 5*SAXUM-KSC 1. 1:18:361:53:073:11:43
24356Jezerniczky Zsolt Férfi 5 1:22:061:49:573:12:03
25310Nagy Ferenc Férfi 6OLYMPIC Keszthely 1:19:521:52:453:12:37
26338Makkos Szilárd Férfi 6*PAPÍR KUTYÁK 2 1:18:341:54:163:12:50
27326Dányi Pál Férfi 5Pedál KE 1:20:121:54:053:14:17
28139Kósa Csaba Férfi 6*FILUTÁS-1 1:21:161:53:253:14:41
29242Varga Tibor Férfi 7*BIONDO BIKE CLUB 1 1:21:231:54:083:15:31
30103Mezõ Roland Férfi 5 1:16:532:00:063:16:59
31246Benák László Férfi 7*BIONDO BIKE CLUB 1 1:23:021:54:263:17:28
32170Radvánszki Norbert Férfi 5*FILUTÁS-1 1:23:201:54:163:17:36
33349Zakar Viktor Férfi 5*PAPÍR KUTYÁK 2 1:20:531:56:533:17:46
34192Halál Márk Férfi 4*SAXUM-KSC 2. 1:28:391:49:573:18:36
35191Kerékgyártó István Férfi 5*SAXUM-KSC 1. 1:16:402:02:483:19:28
36174Kecsmár Tamás Férfi 5*FILUTÁS-2 1:32:131:51:023:23:15
37353Csepregi Zsolt Férfi 5*PAPÍR KUTYÁK 2 1:21:162:02:573:24:13
38351Madocsai Tamás Férfi 5*BIONDO BIKE CLUB 3 1:25:571:59:353:25:32
39150Várnagy László Férfi 5VBB Possum Team 1:21:012:04:373:25:38
40145Sütõ Gábor Férfi 6*PAPÍR KUTYÁK 1 1:21:252:04:343:25:59
41129Czoller Ádám Férfi 5*PAPÍR KUTYÁK 3 1:23:442:03:363:27:20
42266Pál József Férfi 7*FILUTÁS-1 1:23:552:04:093:28:04
43276Horváth Tibor Férfi 5VBB Possum Team 1:26:182:02:533:29:11
44189Leinwander Gábor Férfi 5*BVKK1 1:27:122:02:553:30:07
45164Halmos Csaba Férfi 5*PAPÍR KUTYÁK 1 1:26:482:04:373:31:25
46253Rábai Mário Férfi 5*FILUTÁS-2 1:29:302:02:083:31:38
47133Bánk András Férfi 5*SZERPENTIN 2 1:25:422:05:583:31:40
48273Kormos Csaba Férfi 5Óbudai SE 1:29:382:04:093:33:47
49233Török Bálint Férfi 4Fitt-Team KE 1:30:282:06:063:36:34
50102Sipos Zoltán Férfi 5 1:29:502:07:463:37:36
51163Hagyó Zoltán Férfi 5*PAPÍR KUTYÁK 3 1:35:202:04:193:39:39
52115Vitéz István Férfi 5*BVKK1 1:33:262:06:283:39:54
53335Peyer Zoltán Férfi 5 1:26:332:16:453:43:18
54250Csizmadia Zsolt Férfi 5SAXUM KSC 1:37:292:13:143:50:43
55138Baranyi Péter Férfi 6*FILUTÁS-2 1:34:392:16:533:51:32
56116Dénes Tibor Férfi 5*BVKK 1:36:382:16:293:53:07
57239Kiss Zoltán Férfi 6*BIONDO BIKE CLUB 1 1:39:472:15:273:55:14
58151Kaposi Zoltán Férfi 5VBB Possum Team 1:38:592:20:153:59:14
59312Kun Gergely Férfi 4OLYMPIC Keszthely 1:32:172:28:264:00:43
60346Fagyas Zsolt Férfi 6 1:38:092:24:074:02:16
61104Ruthart Vilmos Férfi 7*BVKK 1:45:082:17:184:02:26
62157Szécsi Péter Férfi 4*BAKONY BIKE 1:44:342:21:434:06:17
63171Szilágyi György Férfi 8Gyula 1:33:572:36:004:09:57
64152Czinkóczky András Férfi 6VBB Possum Team 1:30:382:40:424:11:20
65223Smidéliusz Petra Nõi Fitt-Team KE 1:40:102:32:204:12:30
66130Kovács Gábor Férfi 5*BAKONY BIKE 1:28:282:44:294:12:57
67112Kozák Miklós Férfi 8 1:44:572:36:424:21:39
68337Varga Mátyás Férfi 2Fitt-Team KE 1:49:482:32:054:21:53
69298Ondrisek Péter Férfi 5Pedál KE 2:25:401:58:324:24:12
70199Petrik Csaba Férfi 5*Kolibri SC 1:24:203:03:494:28:09
71280Farkas István Férfi 6 2:25:402:02:354:28:15
72172Varga Diána Nõi BSMC Filutás KE 1:50:492:39:384:30:27
73241Kovács Árpád Férfi 6*BIONDO BIKE CLUB 2 1:26:503:03:494:30:39
74331Kovács Róbert Férfi 5 1:34:363:03:494:38:25
75154Várnagy László Férfi 7VBB Possum Team 1:57:592:42:374:40:36
76101Urbanek Péter Férfi 6 2:07:552:33:144:41:09
77156Domanits Attila Férfi 3*BAKONY BIKE 2:00:032:44:294:44:32
78278Orosz János Dr. Férfi 8 1:43:263:03:494:47:15
79238Demeter Zoltán Férfi 6*BIONDO BIKE CLUB 3 1:55:193:01:204:56:39
80247Miklós Erika Nõi *BIONDO BIKE CLUB 2 2:04:583:01:205:06:18