Békás Kupa 2001/III. futam
DIEGO Mezõnyverseny Vándorserleg II.

Mezõnyverseny, 68.00 Km
szeptember 02


AS : Abszolút sorrend
KS : Korcsoportos sorrend
R.SZ. : Rajtszám
KCS : Korcsoport

A.S. K.S. R.SZ. Név K.CS. Csapat I. forduló Hátrány Átlag
1 1178Szõke Gábor Férfi 5 Gyöngyösi AK 1:48:27 0:00:00 37.62
2 2134Szuromi Bence Férfi 5 *SZERPENTIN 1 1:48:53 0:00:26 37.47
3 3245Schubert László Férfi 5 *BIONDO BIKE CLUB 2 1:49:22 0:00:55 37.31
4 4307Szóka Attila Férfi 5 Pedál KE 1:49:22 0:00:55 37.31
5 1227Lukács József Férfi 6 *FITT-TEAM KE 1:49:22 0:00:55 37.31
6 5230Molnár László Férfi 5 *FITT-TEAM KE 1:49:22 0:00:55 37.31
7 6359Ördög Krisztián Férfi 5 SAXUM KSC 1:49:22 0:00:55 37.31
8 1181Czmorek Zoltán Férfi 4 Gyöngyösi AK 1:49:54 0:01:27 37.12
9 2192Halál Márk Férfi 4 *SAXUM-KSC 2. 1:49:57 0:01:30 37.11
9 7375Vízer Barnabás Férfi 5 FTC COLUMBINA 1:49:57 0:01:30 37.11
9 7188Kovalóczy Áron Férfi 5 *FSZSE-MEDITECH 1:49:57 0:01:30 37.11
9 7302Bagaméri András Férfi 5 *SZERPENTIN 2 1:49:57 0:01:30 37.11
9 2290Jacsó Ferenc Férfi 6 *SZERPENTIN 1 1:49:57 0:01:30 37.11
9 7356Jezerniczky Zsolt Férfi 5 1:49:57 0:01:30 37.11
9 7291Merõ Csaba Férfi 5 *SZERPENTIN 1 1:49:57 0:01:30 37.11
9 7388Buza Kiss László Férfi 5 Csepel 1:49:57 0:01:30 37.11
9 3324Kalo László Férfi 6 *Kolibri SC 1:49:57 0:01:30 37.11
9 4275Panyi Zoltán Férfi 6 *Kolibri SC 1:49:57 0:01:30 37.11
9 5195Pelyhe László Férfi 6 *SAXUM-KSC 1. 1:49:57 0:01:30 37.11
20 13194Arany Róbert Férfi 5 *SAXUM-KSC 1. 1:50:05 0:01:38 37.06
21 14313Kis Miklós Férfi 5 Kis Kerékpáros Klub 1:50:12 0:01:45 37.02
22 15364Gárdonyi Gábor Férfi 5 Vitál Club SE 1:50:25 0:01:58 36.95
23 1226Silingi Csaba Férfi 3 *FITT-TEAM KE 1:50:48 0:02:21 36.82
24 16118Erdélyi Balázs Férfi 5 *FSZSE-MEDITECH 1:50:56 0:02:29 36.78
25 17174Kecsmár Tamás Férfi 5 *FILUTÁS-2 1:51:02 0:02:35 36.75
26 6309Takács Péter Férfi 6 OLYMPIC Keszthely 1:51:16 0:02:49 36.67
27 7136Vörös Csaba Férfi 6 *SZERPENTIN 1 1:51:23 0:02:56 36.63
28 18272Hubert Ferenc Férfi 5 1:51:25 0:02:58 36.62
28 18187Gáspár Viktor Férfi 5 *Kolibri SC 1:51:25 0:02:58 36.62
28 18132Koltai Tamás Férfi 5 *SZERPENTIN 2 1:51:25 0:02:58 36.62
31 21256Kalocsai Attila Férfi 5 Mar.Mer.Racing T.-Po 1:51:56 0:03:29 36.45
31 21255Szeghalmi Bálint Férfi 5 Mar.Mer.Racing T.-Po 1:51:56 0:03:29 36.45
33 2360Kovács Balázs Férfi 3 Fitt-Team KE 1:52:31 0:04:04 36.26
34 23386Rabatin Zsolt Férfi 5 Balaton-Party KE 1:52:40 0:04:13 36.21
35 8310Nagy Ferenc Férfi 6 OLYMPIC Keszthely 1:52:45 0:04:18 36.19
35 24369Grónusz Gergely Férfi 5 Pedál KE 1:52:45 0:04:18 36.19
37 25393Nagy Ákos Férfi 5 1:52:55 0:04:28 36.13
38 26342Papp Dénes Férfi 5 Meditech SC 1:52:59 0:04:32 36.11
39 27374Schettrer Zoltán Férfi 5 SZERPENTIN 1:53:04 0:04:37 36.08
40 28148Eichinger Barna Férfi 5 TKTK 1:53:07 0:04:40 36.07
40 28193Szeredi Róbert Férfi 5 *SAXUM-KSC 1. 1:53:07 0:04:40 36.07
42 9139Kósa Csaba Férfi 6 *FILUTÁS-1 1:53:25 0:04:58 35.97
43 30372Simon Péter Férfi 5 1:53:29 0:05:02 35.95
44 31384Fehér Attila Férfi 5 Tatabánya 1:53:38 0:05:11 35.90
45 32119Szûcs Péter Férfi 5 *FSZSE-MEDITECH 1:53:42 0:05:15 35.88
46 33358Horváth László Férfi 5 1:54:00 0:05:33 35.79
46 33232Szûcs Ferenc Férfi 5 Fitt-Team KE 1:54:00 0:05:33 35.79
48 35326Dányi Pál Férfi 5 Pedál KE 1:54:05 0:05:38 35.76
49 1242Varga Tibor Férfi 7 *BIONDO BIKE CLUB 1 1:54:08 0:05:41 35.75
50 10338Makkos Szilárd Férfi 6 *PAPÍR KUTYÁK 2 1:54:16 0:05:49 35.71
50 36170Radvánszki Norbert Férfi 5 *FILUTÁS-1 1:54:16 0:05:49 35.71
52 2246Benák László Férfi 7 *BIONDO BIKE CLUB 1 1:54:26 0:05:59 35.65
53 37349Zakar Viktor Férfi 5 *PAPÍR KUTYÁK 2 1:56:53 0:08:26 34.91
54 38377Nemes Gábor Férfi 5 Csepel SC 1:58:15 0:09:48 34.50
55 39298Ondrisek Péter Férfi 5 Pedál KE 1:58:32 0:10:05 34.42
56 40351Madocsai Tamás Férfi 5 *BIONDO BIKE CLUB 3 1:59:35 0:11:08 34.12
57 41103Mezõ Roland Férfi 5 2:00:06 0:11:39 33.97
58 42371Holluby András Férfi 5 Meditech SC 2:01:41 0:13:14 33.53
59 43253Rábai Mário Férfi 5 *FILUTÁS-2 2:02:08 0:13:41 33.41
60 44391Matuska Péter Férfi 5 Békéscsaba 2:02:27 0:14:00 33.32
61 11280Farkas István Férfi 6 2:02:35 0:14:08 33.28
62 3105Cser Gábor Férfi 4 BORTON-DREAM-TEAM 2:02:39 0:14:12 33.27
63 45383Szappan Csaba Férfi 5 Tatabánya 2:02:46 0:14:19 33.23
64 46191Kerékgyártó István Férfi 5 *SAXUM-KSC 1. 2:02:48 0:14:21 33.22
64 3315Mojzes László Férfi 7 2:02:48 0:14:21 33.22
64 46363Vitéz László Férfi 5 Vitál Club SE 2:02:48 0:14:21 33.22
67 48276Horváth Tibor Férfi 5 VBB Possum Team 2:02:53 0:14:26 33.20
68 49189Leinwander Gábor Férfi 5 *BVKK1 2:02:55 0:14:28 33.19
69 50353Csepregi Zsolt Férfi 5 *PAPÍR KUTYÁK 2 2:02:57 0:14:30 33.18
70 51129Czoller Ádám Férfi 5 *PAPÍR KUTYÁK 3 2:03:36 0:15:09 33.01
71 52270Hegyi Zsolt Férfi 5 TKTK 2:04:07 0:15:40 32.87
72 4266Pál József Férfi 7 *FILUTÁS-1 2:04:09 0:15:42 32.86
72 53273Kormos Csaba Férfi 5 Óbudai SE 2:04:09 0:15:42 32.86
74 54163Hagyó Zoltán Férfi 5 *PAPÍR KUTYÁK 3 2:04:19 0:15:52 32.82
75 12145Sütõ Gábor Férfi 6 *PAPÍR KUTYÁK 1 2:04:34 0:16:07 32.75
76 55164Halmos Csaba Férfi 5 *PAPÍR KUTYÁK 1 2:04:37 0:16:10 32.74
76 55150Várnagy László Férfi 5 VBB Possum Team 2:04:37 0:16:10 32.74
78 57285Kurucz Zsolt Férfi 5 RMC 2:05:30 0:17:03 32.51
79 58133Bánk András Férfi 5 *SZERPENTIN 2 2:05:58 0:17:31 32.39
80 59177Karnok Zoltán Férfi 5 Gyöngyösi AK 2:06:06 0:17:39 32.36
80 4233Török Bálint Férfi 4 Fitt-Team KE 2:06:06 0:17:39 32.36
80 13387Kukoricza Lajos Férfi 6 BIONDO-BIKE CLUB 2:06:06 0:17:39 32.36
83 60115Vitéz István Férfi 5 *BVKK1 2:06:28 0:18:01 32.26
84 61362Cser Csaba Férfi 5 Vitál Club SE 2:06:46 0:18:19 32.19
85 1126Tóth Károly Férfi 9 BSMC Filutás KE 2:07:27 0:19:00 32.01
86 62102Sipos Zoltán Férfi 5 2:07:46 0:19:19 31.93
87 63250Csizmadia Zsolt Férfi 5 SAXUM KSC 2:13:14 0:24:47 30.62
88 14373Hreblay Jenõ Férfi 6 2:15:27 0:27:00 30.12
88 14239Kiss Zoltán Férfi 6 *BIONDO BIKE CLUB 1 2:15:27 0:27:00 30.12
90 64392Antal Attila Férfi 5 2:15:50 0:27:23 30.04
91 65116Dénes Tibor Férfi 5 *BVKK 2:16:29 0:28:02 29.89
92 1228Farkas Pál Férfi 8 2:16:33 0:28:06 29.88
93 66335Peyer Zoltán Férfi 5 2:16:45 0:28:18 29.84
94 16138Baranyi Péter Férfi 6 *FILUTÁS-2 2:16:53 0:28:26 29.81
95 5104Ruthart Vilmos Férfi 7 *BVKK 2:17:18 0:28:51 29.72
96 67151Kaposi Zoltán Férfi 5 VBB Possum Team 2:20:15 0:31:48 29.09
97 5157Szécsi Péter Férfi 4 *BAKONY BIKE 2:21:43 0:33:16 28.79
98 68137Udvari Tamás Férfi 5 2:21:59 0:33:32 28.74
99 17389Palásti Gábor Férfi 6 2:22:21 0:33:54 28.66
100 18346Fagyas Zsolt Férfi 6 2:24:07 0:35:40 28.31
101 19385Pintér Ferenc Férfi 6 Kerékpáros TOPIK 2:24:58 0:36:31 28.14
102 6312Kun Gergely Férfi 4 OLYMPIC Keszthely 2:28:26 0:39:59 27.49
103 7380Varju László Férfi 4 2:28:29 0:40:02 27.48
104 69361Hambalkó Zoltán Férfi 5 2:30:05 0:41:38 27.18
105 1337Varga Mátyás Férfi 2 Fitt-Team KE 2:32:05 0:43:38 26.83
106 1223Smidéliusz Petra Nõi Fitt-Team KE 2:32:20 0:43:53 26.78
107 20101Urbanek Péter Férfi 6 2:33:14 0:44:47 26.63
108 2171Szilágyi György Férfi 8 Gyula 2:36:00 0:47:33 26.15
109 3112Kozák Miklós Férfi 8 2:36:42 0:48:15 26.04
110 2172Varga Diána Nõi BSMC Filutás KE 2:39:38 0:51:11 25.56
111 6390Rónai Ferenc Férfi 7 Tatabányai Ker. és T 2:39:47 0:51:20 25.53
112 21152Czinkóczky András Férfi 6 VBB Possum Team 2:40:42 0:52:15 25.39
113 2370Müller Ferenc Férfi 9 TKSZSE CORA 2:41:56 0:53:29 25.20
114 7154Várnagy László Férfi 7 VBB Possum Team 2:42:37 0:54:10 25.09
115 3156Domanits Attila Férfi 3 *BAKONY BIKE 2:44:29 0:56:02 24.80
115 70130Kovács Gábor Férfi 5 *BAKONY BIKE 2:44:29 0:56:02 24.80
117 22378Komenda Tamás Férfi 6 2:46:06 0:57:39 24.56
118 3247Miklós Erika Nõi *BIONDO BIKE CLUB 2 3:01:20 1:12:53 22.50
118 23238Demeter Zoltán Férfi 6 *BIONDO BIKE CLUB 3 3:01:20 1:12:53 22.50
120 24366Kakas Zoltán Férfi 6 3:02:08 1:13:41 22.40
121 1215Dollinger Gyula Ifj. Férfi 1 BIONDO-BIKE CLUB 3:02:49 1:14:22 22.32
121 25367Dollinger Gyula Férfi 6 BIONDO-BIKE CLUB 3:02:49 1:14:22 22.32


© Ruthart Vilmos