Békás Kupa 2003/IV
Corratec Kerékvár Idõfutamserleg II. futam
Hegyi idõfutam 14.00 Km

október 05


AS : Abszolút sorrend
KS : Korcsoportos sorrend
R.SZ. : Rajtszám
KCS : Korcsoport

A.S. K.S. R.SZ. Név K.CS. Csapat I. forduló Hátrány Átlag
1 1159Szuromi Bence Férfi 5 Postás Matáv SE 0:28:26 0:00:00 29.54
2 1332Bakos András Férfi 6 *FITT-TEAM Pápa 0:31:45 0:03:19 26.46
3 2296Ördög Krisztián Férfi 5 *SAXUM KSC 0:32:28 0:04:02 25.87
4 2160Vörös Csaba Férfi 6 *SZERPENTIN 0:32:29 0:04:03 25.86
5 3221Jurák Tamás Férfi 5 *PAPÍR KUTYÁK 2. 0:32:31 0:04:05 25.83
6 3307Hegyi Rolland Férfi 6 *TKTK 0:33:13 0:04:47 25.29
7 4168Bagaméri András Férfi 5 *FITT-TEAM Pápa 0:33:26 0:05:00 25.12
8 4272Kalo László Férfi 6 Nagy SE 0:33:28 0:05:02 25.10
8 5202Tóth Attila Férfi 5 *PAPÍR KUTYÁK 2. 0:33:28 0:05:02 25.10
10 531 Hartman Béla Férfi 6 0:33:44 0:05:18 24.90
11 6147Kósa Csaba Férfi 6 *BSMC-Filutás KE 0:33:51 0:05:25 24.82
12 6223Tallián Péter Férfi 5 KRMC 0:33:52 0:05:26 24.80
13 1110Filutás Árpád Férfi 7 *BSMC-Filutás KE 0:34:05 0:05:39 24.65
14 773 Jacsó Ferenc Férfi 6 SZERPENTIN 0:34:27 0:06:01 24.38
15 8161Merõ Csaba Férfi 6 PNIVO BETON FTC 0:34:30 0:06:04 24.35
16 7132Szõllõsy Miklós Férfi 5 PAPIRKUTYÁK 0:34:35 0:06:09 24.29
17 8293Arany Róbert Férfi 5 *SAXUM KSC 0:34:37 0:06:11 24.27
18 9163Kovács Árpád Férfi 6 SZERPENTIN 0:34:53 0:06:27 24.08
19 922 Nagy Zoltán Férfi 5 LESTI BT. Pécs 0:35:08 0:06:42 23.91
20 121 Szász András Férfi 3 LESTI BT. Pécs 0:35:22 0:06:56 23.75
21 10271Pápai Roland Férfi 5 Nagy SE 0:35:26 0:07:00 23.71
22 10130Babos Tibor Férfi 6 *PAPÍR KUTYÁK 2. 0:35:39 0:07:13 23.56
23 11158Bánk András Férfi 5 *SZERPENTIN 0:35:40 0:07:14 23.55
23 11129Czoller Ádám Férfi 5 PAPIRKUTYÁK 0:35:40 0:07:14 23.55
25 13275Szász Viktor Férfi 5 *VITALITÁS TEAM 0:35:43 0:07:17 23.52
26 1218Pál Balázs Férfi 4 *BSMC-Filutás KE 0:35:47 0:07:21 23.47
27 11166Schrettrer Zoltán Férfi 6 *SZERPENTIN 0:35:51 0:07:25 23.43
28 12127Füzesi Zoltán Férfi 6 *PAPÍR KUTYÁK 2. 0:35:59 0:07:33 23.34
29 14401Matók József Férfi 5 0:36:00 0:07:34 23.33
30 15154Gyurkó Péter Férfi 5 Pilis Cros Country C 0:36:12 0:07:46 23.20
31 1326 Németh Zoltán Férfi 6 GEAC 0:36:22 0:07:56 23.10
32 16295Kerékgyártó István Férfi 5 *SAXUM KSC 0:36:33 0:08:07 22.98
33 2392Szabó Péter Férfi 3 Postás SE 0:36:53 0:08:27 22.77
34 1732 Pánczél András Férfi 5 PAPIRKUTYÁK 0:36:55 0:08:29 22.75
35 2211Pál József Férfi 7 *BSMC-Filutás KE 0:37:05 0:08:39 22.65
36 18277Reitinger Gábor Férfi 5 *VITALITÁS TEAM 0:37:08 0:08:42 22.62
37 3185Vagyóczki Vilmos Férfi 3 KSI 0:37:15 0:08:49 22.55
38 3302Nagy Imre Férfi 7 Merészke Sportklub 0:37:16 0:08:50 22.54
39 1390Suppan Márton Férfi 2 WILKER FÕNIX KE 0:37:33 0:09:07 22.37
40 1101Tót Imre Férfi 9 0:37:40 0:09:14 22.30
41 2329Valkó András Férfi 2 Fitt-Team Pápa 0:38:01 0:09:35 22.10
42 1447 Greff Balázs Férfi 6 0:38:06 0:09:40 22.05
43 466 Fenyvesi Tamás Férfi 3 VITALITÁS SE 0:38:16 0:09:50 21.95
44 1525 Röhberg Zsolt Férfi 6 GEAC 0:38:17 0:09:51 21.94
45 2284Rõth Péter Férfi 4 *SAXUM KSC 2. 0:38:18 0:09:52 21.93
46 1919 Salk Róbert Férfi 5 LESTI BT. Pécs 0:38:22 0:09:56 21.89
47 20256Elek Gábor Férfi 5 0:38:25 0:09:59 21.87
48 1139Menyhért Ferenc Férfi 8 BVKK 0:38:26 0:10:00 21.86
49 1618 Szabó Gergely Férfi 6 0:38:57 0:10:31 21.57
50 1727 Bottyán Tibor Férfi 6 0:39:05 0:10:39 21.49
51 21112Leinwander Gábor Férfi 5 *BVKK 0:39:13 0:10:47 21.42
51 320 Dévai Dániel Férfi 2 LESTI BT. Pécs 0:39:13 0:10:47 21.42
53 22292Szeredi Róbert Férfi 5 *SAXUM KSC 2. 0:39:27 0:11:01 21.29
54 5286Marton Péter Férfi 3 *SAXUM KSC 2. 0:39:30 0:11:04 21.27
55 4283Sátory Márk Férfi 2 0:39:36 0:11:10 21.21
56 4320Piros András Férfi 7 *PAPÍR KUTYÁK 0:39:37 0:11:11 21.20
57 23259Udvari Tamás Férfi 5 0:39:44 0:11:18 21.14
58 18149Baranyi Péter Férfi 6 *BSMC-Filutás KE 2. 0:39:45 0:11:19 21.13
59 24162Koltai Tamás Férfi 5 *SZERPENTIN 0:39:46 0:11:20 21.12
60 25399Kummer Antal Férfi 5 0:40:01 0:11:35 20.99
61 2628 Navratil Ali Férfi 5 0:40:36 0:12:10 20.69
62 5309Dollinger Gyula Ifj. Férfi 2 Dunamenti Tekergõk 0:40:38 0:12:12 20.67
63 2729 Horváth László Férfi 5 0:40:48 0:12:22 20.59
64 28219Radvánszki Norbert Férfi 5 *BSMC-Filutás KE 2. 0:40:56 0:12:30 20.52
65 1923 Iványi Gábor Férfi 6 0:41:02 0:12:36 20.47
66 20128Kreszta Zoltán Férfi 6 *PAPÍR KUTYÁK 4. 0:41:23 0:12:57 20.30
67 2145Holló Ferenc Férfi 8 W.R.T. 0:41:26 0:13:00 20.27
68 2150 Dobrovitz Ede Férfi 6 Dunamenti Tekergõk 0:41:27 0:13:01 20.27
69 6344Bagdán Dávid Férfi 2 Szentes 0:42:04 0:13:38 19.97
70 2148Szilágyi György Férfi 9 *MKTSZ 0:42:29 0:14:03 19.77
71 5105Keserû Gyula Férfi 7 0:42:32 0:14:06 19.75
72 22170Szõke Attila Férfi 6 *PAPÍR KUTYÁK 4. 0:43:09 0:14:43 19.47
73 29310Mogyorósi László Férfi 5 BVKK 0:43:33 0:15:07 19.29
74 23227Czinkoczki András Férfi 6 VBB 0:43:38 0:15:12 19.25
75 24186Kovács Roland Férfi 6 0:43:47 0:15:21 19.19
76 3249Spanner László Férfi 8 *BSMC-Filutás KE 2. 0:44:19 0:15:53 18.95
77 25289Herczeg Zsolt Férfi 6 *SAXUM KSC 3. 0:45:56 0:17:30 18.29
78 4243Sztruhár József Férfi 8 0:46:07 0:17:41 18.21
79 6104Ruthart Vilmos Férfi 7 *BVKK 0:46:21 0:17:55 18.12
80 7108Kolb Attila Férfi 2 DINAMIK-B.ALMÁDI 0:47:03 0:18:37 17.85
81 7358Dollinger Gyula Férfi 7 Dunamenti Tekergõk 0:47:22 0:18:56 17.73
82 3030 Herpai Géza Férfi 5 PAPIRKUTYÁK 0:48:45 0:20:19 17.23
83 1210Pál Zsófia Nõi 2 BSMC Filutás KE 0:49:02 0:20:36 17.13
84 2209Dékány Dea Nõi 2 BSMC Filutás KE 0:51:03 0:22:37 16.45
85 524 Vas Miklós Férfi 8 0:51:19 0:22:53 16.37

 

 

 

 

 


BVKK bvkk@freemail.hu
Ruthart Vilmos rvilmos@elender.hu

© Ruthart Vilmos