Békás Kupa 2004/I. Hradszki János emlékére
Amatõr kerékpáros versenysorozat

Corratec Idõfutamverseny I. futam. 18.00 Km
május 09

 

AS : Abszolút sorrend
KS : Korcsoportos sorrend
R.SZ. : Rajtszám
KCS : Korcsoport

A.S. K.S. R.SZ. Név K.CS. Csapat I. forduló Hátrány Átlag
1 1 401 Vanik Zoltán Férfi 5 Pécsi Városi Ker. Kl 0:23:23 0:00:00 46.19
2 2 244 Kovalóczy Áron Férfi 5 FSZSE 0:23:40 0:00:17 45.63
3 3 363 Lengyel Gábor Férfi 5 Tamási KE 0:24:10 0:00:47 44.69
4 4 377 Szabó András Férfi 5 Pécsi Városi Ker. Kl 0:24:12 0:00:49 44.63
5 1 313 Merõ Csaba Férfi 6 FTC P-Nívó 0:24:41 0:01:18 43.75
6 2 254 Bakos András Férfi 6 Fitt-Team Pápa 0:24:52 0:01:29 43.43
7 5 387 Femesi Viktor Férfi 5 KSI 0:25:02 0:01:39 43.14
8 3 213 Szabó Tamás Férfi 6 BIONDO-BIKE KLUB 0:25:05 0:01:42 43.06
9 4 347 Specziár András Férfi 6 Balaton-Party KE 0:25:19 0:01:56 42.66
10 6 310 Kovács Botond Férfi 5 TKTK 0:25:24 0:02:01 42.52
11 7 243 Farkas András Dániel Férfi 5 FSZSE 0:25:32 0:02:09 42.30
12 5 302 Hegyi Rolland Férfi 6 TKTK 0:25:35 0:02:12 42.21
13 6 121 Hreblay Jenõ Férfi 6 KÓNUSZ 0:25:38 0:02:15 42.13
14 8 113 Tóth Attila Férfi 5 PAPIRKUTYÁK 0:25:40 0:02:17 42.08
15 7 197 Kalo László Férfi 6 Nagy SE 0:25:41 0:02:18 42.05
16 9 283 Völgyesi János Férfi 5 BIONDO-BIKE KLUB 0:25:42 0:02:19 42.02
17 10 386 Petõ Károly Ifj. Férfi 5 BICIKLON SC 0:25:43 0:02:20 42.00
18 11 149 Hubert Ferenc Férfi 5 0:25:53 0:02:30 41.73
19 1 184 Vida László Férfi 7 BSMC Filutás KE 0:25:55 0:02:32 41.67
20 12 270 Tóth Péter Férfi 5 TKTK 0:26:00 0:02:37 41.54
21 13 151 Péceli Pál Férfi 5 BSMC Filutás KE 0:26:05 0:02:42 41.41
22 8 297 Jacsó Ferenc Férfi 6 SZERPENTIN 0:26:08 0:02:45 41.33
23 9 133 Hegyes János Férfi 6 PAPIRKUTYÁK 0:26:09 0:02:46 41.30
23 14 410 Feka Ernõ Férfi 5 Lenhossék DSE 0:26:09 0:02:46 41.30
23 9 383 Bencsik Lukács Férfi 6 0:26:09 0:02:46 41.30
26 15 280 Arany Róbert Férfi 5 SAXUM KSC 0:26:13 0:02:50 41.20
26 15 252 Silingi Csaba Férfi 5 Fitt-Team Pápa 0:26:13 0:02:50 41.20
28 17 402 Grósz Béla Férfi 5 PCCC-SIMPLON 0:26:14 0:02:51 41.17
29 18 230 Peyer Zoltán Férfi 5 0:26:19 0:02:56 41.04
30 19 403 Roth Balázs Férfi 5 FSZSE 0:26:20 0:02:57 41.01
31 2 201 Tóth József Férfi 7 0:26:22 0:02:59 40.96
32 20 250 Tallián Péter Férfi 5 0:26:23 0:03:00 40.93
33 11 168 Jordán Péter Férfi 6 0:26:25 0:03:02 40.88
33 11 369 Pál Zsolt Férfi 6 BIONDO-BIKE KLUB 0:26:25 0:03:02 40.88
35 21 413 Banga Attila Férfi 5 Lenhossék DSE 0:26:36 0:03:13 40.60
35 21 165 Nagy Zoltán Férfi 5 Lesti Kerékpársport 0:26:36 0:03:13 40.60
37 23 160 Antal Zoltán Férfi 5 Nagy SE 0:26:44 0:03:21 40.40
37 23 281 Szeredi Róbert Férfi 5 SAXUM KSC 0:26:44 0:03:21 40.40
39 13 296 Vörös Csaba Férfi 6 SZERPENTIN 0:26:45 0:03:22 40.37
40 3 163 Piros András Férfi 7 PAPIRKUTYÁK 0:26:51 0:03:28 40.22
40 4 427 Bata László Dr. Férfi 7 BICIKLON SC 0:26:51 0:03:28 40.22
42 25 399 Polonyi Balázs Férfi 5 FSZSE 0:26:52 0:03:29 40.20
43 26 253 Kajbinger Gábor Férfi 5 Fitt-Team Pápa 0:26:56 0:03:33 40.10
44 14 189 Hartmann Béla Férfi 6 0:27:08 0:03:45 39.80
45 1 271 Tóth Tamás Férfi 3 TKTK 0:27:12 0:03:49 39.71
46 1 339 Stróbl György Férfi 9 TRITON HATVAN 0:27:16 0:03:53 39.61
47 27 307 Jurák Tamás Férfi 5 PAPIRKUTYÁK 0:27:17 0:03:54 39.58
47 5 359 Erb Zsolt Férfi 7 Lesti Kerékpársport 0:27:17 0:03:54 39.58
49 28 257 Bagaméri András Férfi 5 Fitt-Team Pápa 0:27:18 0:03:55 39.56
50 29 224 Hagyó Zoltán Férfi 5 PAPIRKUTYÁK 0:27:24 0:04:01 39.42
51 6 231 Nagy Imre Férfi 7 Velocipelõ Szellõ 0:27:25 0:04:02 39.39
52 30 174 Pap Gábor Férfi 5 0:27:34 0:04:11 39.18
53 31 429 Nagy Sándor Férfi 5 RCTC FARNAD 0:27:35 0:04:12 39.15
54 32 164 Salk Róbert Férfi 5 Lesti Kerékpársport 0:27:39 0:04:16 39.06
55 1 139 Menyhért Ferenc Férfi 8 BVKK 0:27:40 0:04:17 39.04
56 33 158 Török Bálint Férfi 5 Kelly's Pápa 0:27:42 0:04:19 38.99
57 34 349 Barna Sándor Férfi 5 0:27:44 0:04:21 38.94
58 35 130 Kecsmár Tamás Férfi 5 BSMC Filutás KE 0:27:45 0:04:22 38.92
59 36 136 Halmos Csaba Férfi 5 PAPIRKUTYÁK 0:27:48 0:04:25 38.85
60 15 147 Schrettrer Zoltán Férfi 6 SZERPENTIN 0:27:49 0:04:26 38.83
61 37 207 Pál Balázs Férfi 5 BSMC Filutás KE 0:27:50 0:04:27 38.80
62 38 196 Gáspár Viktor Férfi 5 Nagy SE 0:27:55 0:04:32 38.69
62 1 340 Tóth Zoltán Férfi 4 TRITON HATVAN 0:27:55 0:04:32 38.69
64 39 299 Petrik Csaba Férfi 5 SZERPENTIN 0:27:56 0:04:33 38.66
65 40 212 Gosztonyi Bálint Férfi 5 BIONDO-BIKE KLUB 0:27:57 0:04:34 38.64
66 41 135 Czoller Ádám Férfi 5 PAPIRKUTYÁK 0:27:58 0:04:35 38.62
67 7 206 Pál József Férfi 7 BSMC Filutás KE 0:28:00 0:04:37 38.57
68 16 110 Weisz Attila Férfi 6 PAPIRKUTYÁK 0:28:01 0:04:38 38.55
68 16 376 Mizsei Attila Férfi 6 BIONDO-BIKE KLUB 0:28:01 0:04:38 38.55
70 18 150 Kormos Csaba Férfi 6 0:28:03 0:04:40 38.50
71 2 175 Tóth Károly Férfi 9 BSMC Filutás KE 0:28:05 0:04:42 38.46
71 42 304 Kuhár Zoltán Férfi 5 Postás SE 0:28:05 0:04:42 38.46
73 43 106 Bánk András Férfi 5 SZERPENTIN 0:28:10 0:04:47 38.34
74 19 107 Kósa Csaba Férfi 6 BSMC Filutás KE 0:28:11 0:04:48 38.32
75 20 166 Babos Tibor Férfi 6 PAPIRKUTYÁK 0:28:12 0:04:49 38.30
76 21 114 Kreszta Zoltán Férfi 6 PAPIRKUTYÁK 0:28:14 0:04:51 38.25
77 22 137 Pászka Tibor Férfi 6 0:28:15 0:04:52 38.23
77 44 430 Gutrai Krisztián Férfi 5 RCTC FARNAD 0:28:15 0:04:52 38.23
79 45 219 Pálfalvi László Férfi 5 BIONDO-BIKE KLUB 0:28:18 0:04:55 38.16
79 45 303 Rüll Dávid Férfi 5 0:28:18 0:04:55 38.16
81 47 198 Pápai Roland Férfi 5 Nagy SE 0:28:19 0:04:56 38.14
82 48 101 Szécsi Péter Férfi 5 Bakony Bike KE 0:28:20 0:04:57 38.12
83 1 293 Suppan Márton Férfi 2 TREK Józsefhegy SE 0:28:22 0:04:59 38.07
84 3 125 Tóth Imre Férfi 9 0:28:24 0:05:01 38.03
85 23 218 Szabó Sándor Férfi 6 0:28:25 0:05:02 38.01
85 49 406 Novák Ádám Férfi 5 MAFC TRIATLON 0:28:25 0:05:02 38.01
87 50 182 Kalocsa Krisztián Férfi 5 0:28:27 0:05:04 37.96
88 2 202 Varga Tibor Férfi 8 BIONDO-BIKE KLUB 0:28:28 0:05:05 37.94
88 51 361 Nagy Gábor Férfi 5 Lesti Kerékpársport 0:28:28 0:05:05 37.94
88 51 428 Mester Bálint Férfi 5 PAPIRKUTYÁK 0:28:28 0:05:05 37.94
91 24 384 Blaskovics Görgy Férfi 6 Budai XI SE 0:28:29 0:05:06 37.92
92 2 358 Szász András Férfi 3 Lesti Kerékpársport 0:28:33 0:05:10 37.83
93 8 328 Kocsis Sándor Férfi 7 Dunamenti Tekergõk 0:28:37 0:05:14 37.74
93 25 326 Füzesi Zoltán Férfi 6 PAPIRKUTYÁK 0:28:37 0:05:14 37.74
95 53 185 Marossy Zsolt Férfi 5 0:28:38 0:05:15 37.72
96 26 323 Kovács Árpád Férfi 6 SZERPENTIN 0:28:42 0:05:19 37.63
97 54 188 Németh Viktor Férfi 5 0:28:46 0:05:23 37.54
98 3 278 Marton Péter Férfi 3 SAXUM KSC 0:28:48 0:05:25 37.50
99 27 275 Fekete Géza Férfi 6 0:28:54 0:05:31 37.37
99 55 112 Leinwander Gábor Férfi 5 BVKK 0:28:54 0:05:31 37.37
101 56 348 Bögyös András Férfi 5 0:28:58 0:05:35 37.28
102 9 341 Szekeres Péter Férfi 7 Pedál KE 0:29:00 0:05:37 37.24
103 28 327 Gergely Szabolcs Férfi 6 PAPIRKUTYÁK 0:29:03 0:05:40 37.18
104 57 301 Ritter Péter Férfi 5 0:29:04 0:05:41 37.16
105 58 246 Szûcs Péter Férfi 5 FSZSE 0:29:06 0:05:43 37.11
106 1 309 Simon Emese Nõi 3 TREK Józsefhegy SE 0:29:11 0:05:48 37.01
107 59 181 Verebélyi Viktor Férfi 5 0:29:12 0:05:49 36.99
108 2 103 Mészár Norbert Férfi 4 Bakony Bike KE 0:29:13 0:05:50 36.97
108 4 255 Valkó András Férfi 3 Fitt-Team Pápa 0:29:13 0:05:50 36.97
110 29 187 Kovács Roland Férfi 6 BVKK 0:29:14 0:05:51 36.94
110 60 131 Radvánszki Norbert Férfi 5 BSMC Filutás KE 0:29:14 0:05:51 36.94
112 3 357 Thész Gábor Férfi 8 Lesti Kerékpársport 0:29:17 0:05:54 36.88
113 4 242 Sztruhár József Férfi 8 0:29:18 0:05:55 36.86
114 3 404 Ihász Szabolcs Férfi 4 Fitt-Team Pápa 0:29:20 0:05:57 36.82
115 10 398 Kajcsa László Férfi 7 Dunamenti Tekergõk 0:29:24 0:06:01 36.73
116 5 143 Gonda Gellért Férfi 3 TREK Józsefhegy SE 0:29:26 0:06:03 36.69
116 11 105 Tóbiás Sándor Férfi 7 Bakony Bike KE 0:29:26 0:06:03 36.69
118 30 423 Greff Balázs Férfi 6 0:29:30 0:06:07 36.61
119 2 414 Fülöp Bálint Férfi 2 Lenhossék DSE 0:29:31 0:06:08 36.59
119 61 122 Kovács Róbert Férfi 5 KÓNUSZ 0:29:31 0:06:08 36.59
121 5 418 Spanner László Férfi 8 BSMC Filutás KE 0:29:35 0:06:12 36.51
122 6 372 Lilik Ádám Férfi 3 Postás Matáv SE 0:29:36 0:06:13 36.49
123 4 108 Szilágyi György Férfi 9 Gyula 0:29:38 0:06:15 36.45
124 62 389 Simkó Tamás Férfi 5 BVKK 0:29:39 0:06:16 36.42
124 31 261 Mezei Miklós Férfi 6 0:29:39 0:06:16 36.42
126 63 215 Lõrincz Péter Férfi 5 0:29:42 0:06:19 36.36
127 32 195 Balogh Péter Attila Férfi 6 BIONDO-BIKE KLUB 0:29:52 0:06:29 36.16
128 4 306 Krancz Dániel Férfi 4 Postás SE 0:29:53 0:06:30 36.14
129 33 116 Dénes Tibor Férfi 6 BVKK 0:30:03 0:06:40 35.94
130 5 305 Vígh Zoltán Férfi 4 Postás SE 0:30:06 0:06:43 35.88
131 64 378 Börzsönyi Attila Férfi 5 BVKK 0:30:12 0:06:49 35.76
132 34 316 Dobrovitz Ede Férfi 6 Dunamenti Tekergõk Ú 0:30:15 0:06:52 35.70
133 7 120 Sátory Márk Férfi 3 0:30:19 0:06:56 35.62
133 7 375 Péter Antal Férfi 3 Postás Matáv SE 0:30:19 0:06:56 35.62
135 12 104 Ruthart Vilmos Férfi 7 BVKK 0:30:22 0:06:59 35.57
136 6 396 Lombosi János Férfi 8 Kelly's Pápa 0:30:24 0:07:01 35.53
136 35 269 Németh Zoltán Férfi 6 GEAC 0:30:24 0:07:01 35.53
138 36 385 Baranyi Péter Férfi 6 BSMC Filutás KE 0:30:25 0:07:02 35.51
139 13 152 Németh Szilárd Férfi 7 0:30:27 0:07:04 35.47
140 9 354 Éberfalvi András Férfi 3 Bakony Bike KE 0:30:28 0:07:05 35.45
141 37 220 Iványi Gábor Férfi 6 0:30:33 0:07:10 35.35
142 38 342 Csuhai Sándor Férfi 6 0:30:39 0:07:16 35.24
143 3 142 Andrássy Balázs Férfi 2 Villám SC 0:30:41 0:07:18 35.20
144 7 259 Keserû Gyula Férfi 8 0:30:46 0:07:23 35.10
144 4 411 Kerekes Gábor Férfi 2 Lenhossék DSE 0:30:46 0:07:23 35.10
146 39 234 Palotás Péter Férfi 6 Dunamenti Tekergõk 0:30:47 0:07:24 35.08
147 65 407 Steinbach Gergely Férfi 5 BVKK 0:30:52 0:07:29 34.99
148 66 273 Pádár András Férfi 5 0:31:08 0:07:45 34.69
149 6 102 Domanits Attila Férfi 4 Bakony Bike KE 0:31:10 0:07:47 34.65
149 40 405 Végi László Férfi 6 Giant-Gyömrõ 0:31:10 0:07:47 34.65
151 67 351 Oláh Imre Férfi 5 Bakony Bike KE 0:31:16 0:07:53 34.54
152 68 382 Vitéz István Férfi 5 BVKK 0:31:19 0:07:56 34.49
153 14 314 Schlauszky Szilárd Férfi 7 Szingó SE 0:31:20 0:07:57 34.47
154 41 408 Veréb László Férfi 6 Giant-Gyömrõ 0:31:21 0:07:58 34.45
155 1 415 Zöld Zsófia Nõi 2 Lenhossék DSE 0:31:28 0:08:05 34.32
156 69 391 Tóth Csaba Férfi 5 0:31:51 0:08:28 33.91
157 15 141 Andrássy Péter Férfi 7 0:31:55 0:08:32 33.84
158 5 176 Bakos Ferenc Férfi 9 BSMC Filutás KE 0:31:56 0:08:33 33.82
159 70 416 Turcsányi Róbert Férfi 5 Lenhossék DSE 0:31:57 0:08:34 33.80
160 16 285 Kovács Péter Férfi 7 Dunamenti Tekergõk 0:32:04 0:08:41 33.68
161 7 419 Szentimrei Balázs Férfi 4 0:32:16 0:08:53 33.47
162 8 145 Holló Ferenc Férfi 8 W.R.T. 0:32:18 0:08:55 33.44
163 17 426 Gódor András Férfi 7 BIONDO-BIKE KLUB 0:32:24 0:09:01 33.33
163 42 393 Kurunczi Zoltán Férfi 6 Giant-Gyömrõ 0:32:24 0:09:01 33.33
165 9 366 Varga Gusztáv Férfi 8 BSMC Filutás KE 0:32:26 0:09:03 33.30
165 43 324 Szekeres Dávid Férfi 6 SZERPENTIN 0:32:26 0:09:03 33.30
165 18 381 Kostenszky Gábor Férfi 7 Gyömrõ Kerékpár Klub 0:32:26 0:09:03 33.30
168 10 191 Várnagy László Férfi 8 VBB Possum Team 0:32:31 0:09:08 33.21
169 44 159 Havasi Gábor Férfi 6 0:32:41 0:09:18 33.04
170 19 200 Jakab Zsolt Férfi 7 SZERPENTIN 0:33:04 0:09:41 32.66
171 2 422 Makai Betti Nõi 3 0:33:06 0:09:43 32.63
172 5 282 Ruzsás Gergõ Férfi 2 Pápai SE 0:33:20 0:09:57 32.40
173 45 353 Rummel Ferenc Férfi 6 Bakony Bike KE 0:33:23 0:10:00 32.35
174 6 177 Kozák Miklós Férfi 9 0:33:41 0:10:18 32.06
175 2 279 Ruzsás Bettina Nõi 2 Pápai SE 0:33:45 0:10:22 32.00
176 3 367 Simon Andrea Nõi 3 0:33:47 0:10:24 31.97
177 6 352 Mészár Gábor Férfi 2 Bakony Bike KE 0:33:56 0:10:33 31.83
178 8 392 Magó Roland Férfi 4 Giant-Gyömrõ 0:33:58 0:10:35 31.80
179 1 379 Kostenszky Kristóf Férfi 1 Gyömrõ Kerékpár Klub 0:34:00 0:10:37 31.76
180 3 204 Pál Zsófia Nõi 2 BSMC Filutás KE 0:34:04 0:10:41 31.70
181 1 344 Debreczeni Diké Nõi 1 SzSzKE 0:34:06 0:10:43 31.67
182 20 421 Gomba József Férfi 7 0:34:09 0:10:46 31.63
183 46 233 Balikó András Férfi 6 Dunamenti Tekergõk 0:34:17 0:10:54 31.50
183 7 368 Péter Jakoby Férfi 9 0:34:17 0:10:54 31.50
185 4 111 Ruthart Ilona Nõi 3 BVKK 0:34:19 0:10:56 31.47
186 2 217 Badar Gábor Férfi 1 Villám SC 0:34:31 0:11:08 31.29
187 71 346 Benyó Gergely Férfi 5 0:34:37 0:11:14 31.20
188 11 364 Gonda Sándor Férfi 8 0:34:38 0:11:15 31.18
189 5 424 Greffné Lex Annamária Nõi 3 0:34:54 0:11:31 30.95
190 6 395 Hári Ildikó Nõi 3 Kelly's Pápa 0:35:01 0:11:38 30.84
191 47 365 Pálcza Arthúr Férfi 6 0:35:05 0:11:42 30.78
192 7 294 Dollinger Gyula Ifj. Férfi 2 Dunamenti Tekergõk 0:35:06 0:11:43 30.77
193 3 380 Kostenszky Norbert Férfi 1 Gyömrõ Kerékpár Klub 0:35:39 0:12:16 30.29
194 7 390 Tánczos Kinga Nõi 3 BVKK 0:35:49 0:12:26 30.15
195 72 400 Szakály Zoltán Férfi 5 0:35:53 0:12:30 30.10
196 4 397 Teke Nóra Nõi 2 Kelly's Pápa 0:37:01 0:13:38 29.18
197 8 355 Fehér-Badics Sándorné (Dia) Nõi 3 0:38:56 0:15:33 27.74
198 2 417 Boros Zsófia Nõi 1 Villám SC 0:38:56 0:15:33 27.74
199 8 451 Józsa Balázs Férfi 2 BVKK 0:39:21 0:15:58 27.45
200 4 409 Guttmann Bence Férfi 1 Lenhossék DSE 0:39:46 0:16:23 27.16
201 3 394 Teke Adél Nõi 1 Kelly's Pápa 0:47:42 0:24:19 22.64
202 5 412 Fazekas Attila Férfi 1 Lenhossék DSE 0:51:37 0:28:14 20.92

FÉBSSZ: 2 kerekű kerékpár
1 73 450 Almási László Férfi 5 MÉS 0:36:50 0:13:27 29.32
2 21 388 Katona Ottó Férfi 7 Dorog Mozg. SE 0:37:19 0:13:56 28.94

 



BVKK info@bvkk.hu
Ruthart Vilmos rvilmos@elender.hu

© Ruthart Vilmos