Békás Kupa 2004/II
Pro Bike Mezõnyverseny Békás Kupa II. futam.
38 Km. április 04.
Eredménylista


AS : Abszolút sorrend
KS : Korcsoportos sorrend
R.SZ. : Rajtszám
KCS : Korcsoport

A.S. K.S. R.SZ. Név K.CS. Csapat I. forduló Hátrány Átlag
1 1221Szóka Attila Férfi 6 HUNGARY:A-Büttner KS 1:08:59 0:00:00 39.14
2 1211Bacsek Zoltán Férfi 5 BIONDO-BIKE KLUB 1:09:00 0:00:01 39.13
3 2244Kovalóczy Áron Férfi 5 FSZSE 1:09:01 0:00:02 39.12
4 3153Hasenfrancz Péter Férfi 5 Corratec 1:09:23 0:00:24 38.91
5 4311Vizdák János Férfi 5 MOAB SE 1:12:38 0:03:39 37.17
6 5212Gosztonyi Bálint Férfi 5 BIONDO-BIKE KLUB 1:12:38 0:03:39 37.17
7 1183Balogh Dávid Férfi 4 HUNGARY:A-Büttner KS 1:12:51 0:03:52 37.06
8 6298Sass József Férfi 5 Meditech SC 1:12:54 0:03:55 37.04
9 2276Csortos Imre Férfi 4 FSZSE 1:12:57 0:03:58 37.01
10 2313Merõ Csaba Férfi 6 FTC P-Nívó 1:13:03 0:04:04 36.96
11 7334Bogár Gábor Férfi 5 Corratec IBC-Orbán K 1:13:04 0:04:05 36.95
11 3225Kajtár Tamás Férfi 4 TREK Józsefhegy SE 1:13:04 0:04:05 36.95
13 8144Vízer Barnabás Férfi 5 FTC 1:13:32 0:04:33 36.72
14 9289Veingartner Balázs Férfi 5 Balaton-Party KE 1:13:40 0:04:41 36.65
15 10151Péceli Pál Férfi 5 BSMC Filutás KE 1:13:43 0:04:44 36.63
16 11115Ördög Krisztián Férfi 5 SAXUM KSC 1:13:46 0:04:47 36.60
17 12113Tóth Attila Férfi 5 PAPIRKUTYÁK 1:13:49 0:04:50 36.58
18 3223Breznai Béla Férfi 6 Józsefhegyi SE 1:13:54 0:04:55 36.54
19 1290Tordai Csaba Férfi 7 TREK Józsefhegy SE 1:13:56 0:04:57 36.52
20 13292Dobai Zoltán Férfi 5 TREK Józsefhegy SE 1:14:01 0:05:02 36.48
21 14149Hubert Ferenc Férfi 5 1:14:04 0:05:05 36.45
22 15283Völgyesi János Férfi 5 BIONDO-BIKE KLUB 1:14:19 0:05:20 36.33
23 4126Antalóczy Dávid Férfi 4 FSZSE 1:14:40 0:05:41 36.16
24 16274Tomán Viktor Férfi 5 Postás SE 1:15:27 0:06:28 35.79
25 17243Farkas András Férfi 5 FSZSE 1:15:34 0:06:35 35.73
26 4197Kalo László Férfi 6 Nagy SE 1:15:39 0:06:40 35.69
27 18190Várnagy Lázsló Férfi 5 VBB Possum Team 1:15:40 0:06:41 35.68
28 19310Kovács Botond Férfi 5 TKTK 1:15:43 0:06:44 35.66
29 20167Kõszegi Krisztián Férfi 5 Józsefhegyi SE Raiff 1:15:55 0:06:56 35.57
30 21253Kajbinger Gábor Férfi 5 Fitt-Team Pápa 1:16:03 0:07:04 35.50
31 5254Bakos András Férfi 6 Fitt-Team Pápa 1:16:40 0:07:41 35.22
32 22230Peyer Zoltán Férfi 5 1:17:02 0:08:03 35.05
33 23179Burgermeister Balázs Férfi 5 PCCC 1:17:06 0:08:07 35.02
34 24224Hagyó Zoltán Férfi 5 PAPIRKUTYÁK 1:17:09 0:08:10 35.00
35 25252Silingi Csaba Férfi 5 Fitt-Team Pápa 1:17:10 0:08:11 34.99
35 25307Jurák Tamás Férfi 5 PAPIRKUTYÁK 1:17:10 0:08:11 34.99
37 27196Gáspár Viktor Férfi 5 Nagy SE 1:17:13 0:08:14 34.97
37 6302Hegyi Rolland Férfi 6 TKTK 1:17:13 0:08:14 34.97
37 7213Szabó Tamás Férfi 6 BIONDO-BIKE KLUB 1:17:13 0:08:14 34.97
40 8297Jacsó Ferenc Férfi 6 SZERPENTIN 1:17:16 0:08:17 34.94
40 28257Bagaméri András Férfi 5 Fitt-Team Pápa 1:17:16 0:08:17 34.94
42 9286Dobos Ferenc Véder Férfi 6 Bringabanda 1:17:26 0:08:27 34.87
43 29335Herczog András Férfi 5 Corratec IBC-Orbán K 1:17:49 0:08:50 34.70
44 10121Hreblay Jenõ Férfi 6 KÓNUSZ 1:18:23 0:09:24 34.45
44 30162Laza Tamás Férfi 5 1:18:23 0:09:24 34.45
46 2184Vida László Férfi 7 Filutás 1:18:30 0:09:31 34.39
47 31250Tallián Péter Férfi 5 KRMC 1:18:35 0:09:36 34.36
48 32123Nagy Ákos Férfi 5 3BT 1:19:04 0:10:05 34.15
49 33270Tóth Péter Férfi 5 TKTK 1:19:10 0:10:11 34.11
50 1271Tóth Tamás Férfi 3 TKTK 1:19:11 0:10:12 34.10
51 5272Ferencz József Férfi 4 TKTK 1:19:14 0:10:15 34.08
51 34331Tátrai Zoltán Férfi 5 PCCC 1:19:14 0:10:15 34.08
53 1293Suppan Márton Férfi 2 TREK Józsefhegy SE 1:19:23 0:10:24 34.01
54 35138Kecskés Gyõzõ Férfi 5 1:19:26 0:10:27 33.99
55 11229Taligás Tamás Férfi 6 Delta Weel Speed SE 1:19:31 0:10:32 33.96
56 12166Babos Tibor Férfi 6 PAPIRKUTYÁK 1:19:34 0:10:35 33.93
57 13107Kósa Csaba Férfi 6 BSMC Filutás KE 1:19:38 0:10:39 33.91
58 36256Egervári Gergely Férfi 5 Fitt-Team Pápa 1:19:47 0:10:48 33.84
59 14209Hegymegi István Férfi 6 BIONDO-BIKE KLUB 1:20:04 0:11:05 33.72
60 37291Jámbor Kornél Férfi 5 TREK Józsefhegy SE 1:20:28 0:11:29 33.55
60 15189Hartmann Béla Férfi 6 1:20:28 0:11:29 33.55
62 16146Vaskó József Férfi 6 1:20:32 0:11:33 33.53
62 38181Verebélyi Viktor Férfi 5 1:20:32 0:11:33 33.53
64 39135Czoller Ádám Férfi 5 PAPIRKUTYÁK 1:20:33 0:11:34 33.52
65 40172Schmeisel Szabolcs Férfi 5 Maraton-Merida SC 1:20:40 0:11:41 33.47
66 1222Brassay Réka Nõi 3 HUNGARY:A-Büttner KS 1:20:55 0:11:56 33.37
67 17110Weisz Attila Férfi 6 PAPIRKUTYÁK 1:21:01 0:12:02 33.33
68 18148Vas Péter Férfi 6 Maraton-Merida SC 1:21:41 0:12:42 33.05
69 41287Salga Ákos Férfi 5 TREK Józsefhegy SE 1:21:42 0:12:43 33.05
70 42136Halmos Csaba Férfi 5 PAPIRKUTYÁK 1:22:07 0:13:08 32.88
71 19117Rácz Szabolcs Férfi 6 SAXUM KSC 1:22:14 0:13:15 32.83
71 43219Pálfalvi László Férfi 5 BIONDO-BIKE KLUB 1:22:14 0:13:15 32.83
73 44160Antal Zoltán Férfi 5 Nagy SE 1:22:23 0:13:24 32.77
74 45303Rüll Dávid Férfi 5 1:22:27 0:13:28 32.75
75 46119Rõth Péter Férfi 5 SAXUM KSC 1:23:06 0:14:07 32.49
76 47295Nemes Gábor Férfi 5 1:23:14 0:14:15 32.44
76 47171Mikula Gábor Férfi 5 Maraton-Merida SC 1:23:14 0:14:15 32.44
78 49304Kuhár Zoltán Férfi 5 Postás SE 1:23:29 0:14:30 32.34
79 20133Hegyes János Férfi 6 PAPIRKUTYÁK 1:23:35 0:14:36 32.30
80 21275Fekete Géza Férfi 6 1:23:47 0:14:48 32.23
80 50112Leinwander Gábor Férfi 5 BVKK 1:23:47 0:14:48 32.23
82 51131Radvánszki Norbert Férfi 5 BSMC Filutás KE 1:23:52 0:14:53 32.19
83 22147Schrettrer Zoltán Férfi 6 SZERPENTIN 1:23:57 0:14:58 32.16
84 52215Lõrincz Péter Férfi 5 1:23:58 0:14:59 32.16
85 53165Nagy Zoltán Férfi 5 Lesti Kerékpársport 1:24:05 0:15:06 32.11
85 53164Salk Róbert Férfi 5 Lesti Kerékpársport 1:24:05 0:15:06 32.11
87 55106Bánk András Férfi 5 SZERPENTIN 1:24:12 0:15:13 32.07
88 56280Arany Róbert Férfi 5 SAXUM KSC 1:24:15 0:15:16 32.05
88 56281Szeredi Róbert Férfi 5 SAXUM KSC 1:24:15 0:15:16 32.05
90 6216Császár Levente Férfi 4 Vitál Club SE 1:24:30 0:15:31 31.95
91 23150Kormos Csaba Férfi 6 1:24:35 0:15:36 31.92
92 58248Szósz Viktor Férfi 5 VITALITÁS SE 1:24:52 0:15:53 31.81
93 59299Petrik Csaba Férfi 5 SZERPENTIN 1:25:02 0:16:03 31.75
94 24195Balogh Péter Attila Férfi 6 BIONDO-BIKE KLUB 1:25:05 0:16:06 31.73
95 7305Vígh Zoltán Férfi 4 Postás SE 1:25:13 0:16:14 31.68
96 60130Kecsmár Tamás Férfi 5 BSMC Filutás KE 1:25:17 0:16:18 31.66
97 25208Budai Sándor Férfi 6 Giant-Gyömrõ 1:25:20 0:16:21 31.64
98 61140Zakár Dénes Férfi 5 1:25:25 0:16:26 31.61
99 3201Tóth József Férfi 7 1:25:27 0:16:28 31.60
100 26338Rudniczki, Dug Férfi 6 AISB 1:25:36 0:16:37 31.54
101 27296Vörös Csaba Férfi 6 SZERPENTIN 1:25:38 0:16:39 31.53
102 8127Harangozó Ferenc Férfi 4 FSZSE 1:26:00 0:17:01 31.40
103 62188Németh Viktor Férfi 5 1:26:01 0:17:02 31.39
104 28245Kuti Zsolt Férfi 6 FSZSE 1:26:09 0:17:10 31.34
105 63332Füleki Imre Férfi 5 Meditech SC 1:26:14 0:17:15 31.31
106 29269Németh Zoltán Férfi 6 GEAC 1:26:20 0:17:21 31.27
107 30168Jordán Péter Férfi 6 1:26:22 0:17:23 31.26
108 2278Marton Péter Férfi 3 SAXUM KSC 1:26:24 0:17:25 31.25
109 64246Szûcs Péter Férfi 5 FSZSE 1:26:31 0:17:32 31.21
110 9102Domanits Attila Férfi 4 Bakony Bike KE 1:26:33 0:17:34 31.20
111 31114Kreszta Zoltán Férfi 6 PAPIRKUTYÁK 1:26:34 0:17:35 31.19
112 3255Valkó András Férfi 3 Fitt-Team Pápa 1:26:35 0:17:36 31.18
113 65207Pál Balázs Férfi 5 BSMC Filutás KE 1:26:43 0:17:44 31.14
113 32218Szabó Sándor Férfi 6 1:26:43 0:17:44 31.14
115 4231Nagy Imre Férfi 7 Velocipelõ Szellõ 1:26:51 0:17:52 31.09
116 1125Tóth Imre Férfi 9 1:26:53 0:17:54 31.08
117 33137Pászka Tibor Férfi 6 1:27:15 0:18:16 30.95
118 66185Marossy Zsolt Férfi 5 1:27:43 0:18:44 30.78
119 5320Bell, Nick Férfi 7 AISB 1:27:56 0:18:57 30.71
120 6314Schlauszky Szilárd Férfi 7 Szingó SE 1:28:03 0:19:04 30.66
121 10306Krancz Dániel Férfi 4 Postás SE 1:28:10 0:19:11 30.62
122 67169Tarján Tamás Férfi 5 Maraton-Merida SC 1:28:18 0:19:19 30.58
123 68158Török Bálint Férfi 5 Kelly's Pápa 1:28:20 0:19:21 30.57
124 2288Horváth Ágnes Nõi 3 Balaton-Party KE 1:28:34 0:19:35 30.49
125 1202Varga Tibor Férfi 8 BIONDO-BIKE KLUB 1:28:44 0:19:45 30.43
126 69301Ritter Péter Férfi 5 1:28:54 0:19:55 30.37
127 70284Fehér Attila Férfi 5 BIONDO-BIKE KLUB 1:28:58 0:19:59 30.35
128 34236Szalai Krisztián Férfi 6 1:29:14 0:20:15 30.26
129 71214Bacsek Péter Férfi 5 BIONDO-BIKE KLUB 1:29:24 0:20:25 30.20
130 72109Sipos Zoltán Férfi 5 PAPIRKUTYÁK 1:29:32 0:20:33 30.16
131 73161Szarka Attila Férfi 5 PAPIRKUTYÁK 1:29:40 0:20:41 30.11
131 11132Lantos Péter Férfi 4 PAPIRKUTYÁK 1:29:40 0:20:41 30.11
133 7173Mojzes László Férfi 7 1:30:04 0:21:05 29.98
134 74182Kalocsa Krisztián Férfi 5 1:30:06 0:21:07 29.97
135 75198Pápai Roland Férfi 5 Nagy SE 1:30:37 0:21:38 29.80
136 35336Zakar Viktor Férfi 6 1:31:20 0:22:21 29.56
137 76330Györgyi Gábor Férfi 5 HAPPYBIKE SE 1:31:27 0:22:28 29.52
138 8206Pál József Férfi 7 BSMC Filutás KE 1:31:30 0:22:31 29.51
139 77129Bloch Gábor Férfi 5 DSW 1:31:42 0:22:43 29.44
140 3309Simon Emese Nõi 3 TREK Józsefhegy SE 1:32:22 0:23:23 29.23
141 36193Gulyás Tibor Férfi 6 SZERPENTIN 1:32:24 0:23:25 29.22
142 4120Sátory Márk Férfi 3 1:32:26 0:23:27 29.21
143 2155Bagdán Dávid Férfi 2 Four Diamond SE Szen 1:32:29 0:23:30 29.19
144 2139Menyhért Ferenc Férfi 8 BVKK 1:32:34 0:23:35 29.17
145 78154Ratkai Zoltán Férfi 5 Four Diamond SE Szen 1:32:57 0:23:58 29.05
146 37227Nagy Péter Férfi 6 Kerékpáros TOPIK 1:33:50 0:24:51 28.77
147 79101Szécsi Péter Férfi 5 Bakony Bike KE 1:33:59 0:25:00 28.73
148 5143Gonda Gellért Férfi 3 TREK Józsefhegy SE 1:34:08 0:25:09 28.68
149 80174Pap Gábor Férfi 5 1:34:14 0:25:15 28.65
150 1279Ruzsás Bettina Nõi 2 Pápai SE 1:34:16 0:25:17 28.64
151 9105Tóbiás Sándor Férfi 7 Bakony Bike KE 1:34:18 0:25:19 28.63
152 38228Sass Péter Férfi 6 1:34:32 0:25:33 28.56
153 39234Palotás Péter Férfi 6 1:36:12 0:27:13 28.07
154 81247Takács Gyula Férfi 5 FSZSE 1:36:26 0:27:27 28.00
154 81249Navratil Ali Férfi 5 VITALITÁS SE 1:36:26 0:27:27 28.00
156 10192Promer József Férfi 7 Németh OK. Bike 1:36:49 0:27:50 27.89
157 83312Bodnár András Férfi 5 BMFT 1:37:15 0:28:16 27.76
158 40157Bagdán Sándor Férfi 6 Four Diamond SE Szen 1:37:18 0:28:19 27.75
159 41124Németh Ákos Férfi 6 3BT 1:37:46 0:28:47 27.62
160 42226Sárosi Csaba Férfi 6 1:37:52 0:28:53 27.59
160 2277Csortos Annamária Nõi 2 FSZSE 1:37:52 0:28:53 27.59
162 2175Tóth Károly Férfi 9 BSMC Filutás KE 1:38:05 0:29:06 27.53
163 12103Mészár Norbert Férfi 4 Bakony Bike KE 1:38:32 0:29:33 27.40
164 43220Iványi Gábor Férfi 6 1:38:42 0:29:43 27.36
165 84178Hasenfratz Csaba Férfi 5 1:39:12 0:30:13 27.22
166 3259Keserû Gyula Férfi 8 1:39:49 0:30:50 27.05
167 11265Solymosi Gyula Férfi 7 Pilis Cros Country C 1:40:08 0:31:09 26.96
168 3203Dékány Dalma Dóra Nõi 2 UTE Triatlon 1:40:28 0:31:29 26.87
169 85260Horváth László Férfi 5 1:40:45 0:31:46 26.80
170 86337Iványi Dániel Férfi 5 1:40:49 0:31:50 26.78
171 44232Szõlõsi Ferenc Férfi 6 1:41:04 0:32:05 26.72
172 3268Gáborházi Károly Férfi 2 PCCC 1:41:34 0:32:35 26.58
173 4263Solymosi Bálint Férfi 2 Pilis Cros Country C 1:42:11 0:33:12 26.42
174 87329Kürthy Levente Férfi 5 Meditech SC 1:42:14 0:33:15 26.41
175 12152Németh Szilárd Férfi 7 1:42:25 0:33:26 26.36
176 13321Szántai János Férfi 7 1:42:28 0:33:29 26.35
177 45308Palásti Gábor Férfi 6 1:42:37 0:33:38 26.31
178 5142Andrássy Balázs Férfi 2 Villám SC 1:42:49 0:33:50 26.26
179 46186Czinkoczky András Férfi 6 1:42:53 0:33:54 26.24
179 4145Holló Ferenc Férfi 8 W.R.T. 1:42:53 0:33:54 26.24
181 88318Piercy, Matt Férfi 5 AISB 1:43:16 0:34:17 26.15
182 3108Szilágyi György Férfi 9 Gyula 1:44:06 0:35:07 25.94
183 47187Kovács Roland Férfi 6 BVKK 1:44:21 0:35:22 25.87
184 89156Vakhal Norbert Férfi 5 Four Diamond SE Szen 1:44:38 0:35:39 25.80
185 1264Benkó Barbara Nõi 1 1:45:11 0:36:12 25.67
185 48266Benkó László Férfi 6 PCCC 1:45:11 0:36:12 25.67
187 14317Spencer, David Férfi 7 AISB 1:45:46 0:36:47 25.53
188 5242Sztruhár József Férfi 8 1:47:21 0:38:22 25.15
189 90273Pádár András Férfi 5 1:47:57 0:38:58 25.01
189 6237Lucza Viktor Férfi 2 Farkasréti Triatlon 1:47:57 0:38:58 25.01
191 15141Andrássy Péter Férfi 7 1:49:53 0:40:54 24.57
192 16300Szabó Zoltán Férfi 7 Egyszeregy 1:50:16 0:41:17 24.49
193 49316Dobrovitz Ede Férfi 6 Dunamenti Tekergõk Ú 1:50:17 0:41:18 24.48
194 4180Klambauer Ágnes Nõi 3 PCCC 1:50:38 0:41:39 24.40
195 7210Gönczy Dávid Férfi 2 DH GIRAFFE 1:51:00 0:42:01 24.32
196 91128Koltai Tamás Férfi 5 1:51:57 0:42:58 24.12
197 13240Gulyás Attila Férfi 4 Farkasréti Triatlon 1:52:26 0:43:27 24.01
198 92235Balikó László Férfi 5 Dunamenti Tekergõk 1:54:50 0:45:51 23.51
198 17285Kovács Péter Férfi 7 Dunamenti Tekergõk 1:54:50 0:45:51 23.51
200 6191Várnagy László Férfi 8 VBB Possum Team 1:55:04 0:46:05 23.46
201 8294Dollinger Gyula Ifj. Férfi 2 Dunamenti Tekergõk 1:55:20 0:46:21 23.41
202 18238Lucza Zoltán Férfi 7 1:56:02 0:47:03 23.27
203 4241Márkus Emese Nõi 2 Farkasréti Triatlon 1:56:08 0:47:09 23.25
204 50239Pávai Ákos Férfi 6 Farkasréti Triatlon 1:58:33 0:49:34 22.78
205 7194Balogh Lajos Férfi 8 Németh OK. Bike 2:01:30 0:52:31 22.22
206 4176Bakos Ferenc Férfi 9 BSMC Filutás KE 2:03:42 0:54:43 21.83
207 5204Pál Zsófia Nõi 2 BSMC Filutás KE 2:03:51 0:54:52 21.80
208 5177Kozák Miklós Férfi 9 2:09:56 1:00:57 20.78
209 1217Badar Gábor Férfi 1 Villám SC 2:10:45 1:01:46 20.65
210 5205Dékány Dea Nõi 3 BSMC Filutás KE 2:11:31 1:02:32 20.53
211 9282Ruzsás Gergõ Férfi 2 Pápai SE 2:12:15 1:03:16 20.42
212 51233Balikó András Férfi 6 Dunamenti Tekergõk 2:12:26 1:03:27 20.39
213 6251Dömény Mónika Nõi 3 2:14:33 1:05:34 20.07
214 7258Solymosiné Kovács Katalin Nõi 3 Pilis Cros Country C 2:20:23 1:11:24 19.23



BVKK info@bvkk.hu
Ruthart Vilmos rvilmos@@elender.hu

© Ruthart Vilmos