Békás Kupa 2004/III
Corratec Kerékvár Idõfutamserleg II. futam
Hegyi idõfutam 14.00 Km

augusztus 29


AS : Abszolút sorrend
KS : Korcsoportos sorrend
R.SZ. : Rajtszám
KCS : Korcsoport

A.S. K.S. R.SZ. Név K.CS. Csapat I. forduló Hátrány Átlag
1 1244Kovalóczy Áron Férfi 5 FSZSE 0:29:21 0:00:00 28.62
2 2453Rónaszéki Balázs Férfi 5 Postás SE 0:29:27 0:00:06 28.52
3 1254Bakos András Férfi 6 *FITT TEAM PÁPA 0:30:11 0:00:50 27.83
4 3113Tóth Attila Férfi 5 *I.Papírkutyák-Conrá 0:30:20 0:00:59 27.69
5 2459Pelyhe László Férfi 6 Nagy SE 0:30:22 0:01:01 27.66
6 4149Hubert Ferenc Férfi 5 0:30:56 0:01:35 27.16
7 3121Hreblay Jenõ Férfi 6 *III.Papírkutyák-Con 0:31:06 0:01:45 27.01
8 1454Szekeres Tamás Férfi 7 0:31:12 0:01:51 26.92
9 1126Antalóczy Dávid Férfi 4 FSZSE 0:31:23 0:02:02 26.77
10 4189Hartmann Béla Férfi 6 0:31:27 0:02:06 26.71
11 5151Péceli Pál Férfi 5 *BSMC-Filutás I. 0:31:41 0:02:20 26.51
12 6257Bagaméri András Férfi 5 *FITT TEAM PÁPA 0:31:57 0:02:36 26.29
13 7307Jurák Tamás Férfi 5 *I.Papírkutyák-Conrá 0:32:20 0:02:59 25.98
14 5209Hegymegi István Férfi 6 *Biondo Bike Club II 0:32:22 0:03:01 25.95
15 6197Kalo László Férfi 6 Nagy SE 0:32:27 0:03:06 25.89
16 8224Hagyó Zoltán Férfi 5 *I.Papírkutyák-Conrá 0:32:31 0:03:10 25.83
17 7462Andristyák Gábor Férfi 6 BLUE SCORPIONS 0:32:36 0:03:15 25.77
18 9356Noé Balázs Férfi 5 Moditech Probike 0:32:40 0:03:19 25.71
19 10188Németh Viktor Férfi 5 0:32:42 0:03:21 25.69
20 11280Arany Róbert Férfi 5 SAXUM KSC 0:32:45 0:03:24 25.65
20 2435Nyikos Attila Férfi 7 0:32:45 0:03:24 25.65
22 12181Verebélyi Viktor Férfi 5 0:32:47 0:03:26 25.62
23 13190Várnagy Lázsló Férfi 5 VBB Possum Team 0:32:50 0:03:29 25.58
24 14250Tallián Péter Férfi 5 0:32:57 0:03:36 25.49
25 8147Schrettrer Zoltán Férfi 6 SZERPENTIN 0:33:25 0:04:04 25.14
26 1271Tóth Tamás Férfi 3 *TKTK Tatabánya 0:33:40 0:04:19 24.95
27 9302Hegyi Rolland Férfi 6 *TKTK Tatabánya 0:33:45 0:04:24 24.89
28 3184Vida László Férfi 7 *BSMC-Filutás I. 0:33:47 0:04:26 24.86
29 15310Kovács Botond Férfi 5 *TKTK Tatabánya 0:33:49 0:04:28 24.84
30 10166Babos Tibor Férfi 6 *II.Papírkutyák-Conr 0:34:13 0:04:52 24.55
31 11313Merõ Csaba Férfi 6 FTC P-Nívó 0:34:15 0:04:54 24.53
32 16253Kajbinger Gábor Férfi 5 *FITT TEAM PÁPA 0:34:21 0:05:00 24.45
33 1293Suppan Márton Férfi 2 TREK Józsefhegy SE 0:34:22 0:05:01 24.44
34 17158Török Bálint Férfi 5 *Kelly's KE Pápa 0:34:34 0:05:13 24.30
35 18106Bánk András Férfi 5 SZERPENTIN 0:34:41 0:05:20 24.22
36 4201Tóth József Férfi 7 0:34:46 0:05:25 24.16
37 19431Mezõ Roland Férfi 5 BIONDO-BIKE KLUB 0:34:47 0:05:26 24.15
38 20456Antal Gábor Férfi 5 SAXUM KSC 0:34:49 0:05:28 24.13
38 20455Szabó Péter Férfi 5 SAXUM KSC 0:34:49 0:05:28 24.13
40 22196Gáspár Viktor Férfi 5 Nagy SE 0:35:00 0:05:39 24.00
41 23135Czoller Ádám Férfi 5 *II.Papírkutyák-Conr 0:35:11 0:05:50 23.87
41 23465Nagygyörgy Zoltán Férfi 5 0:35:11 0:05:50 23.87
43 12168Jordán Péter Férfi 6 0:35:12 0:05:51 23.86
44 2272Ferencz József Férfi 4 TKTK 0:35:13 0:05:52 23.85
45 25136Halmos Csaba Férfi 5 *II.Papírkutyák-Conr 0:35:15 0:05:54 23.83
46 26299Petrik Csaba Férfi 5 SZERPENTIN 0:35:19 0:05:58 23.78
47 27198Pápai Roland Férfi 5 Nagy SE 0:35:21 0:06:00 23.76
48 2442Kõrizs András Férfi 3 KSI 0:35:31 0:06:10 23.65
49 3255Valkó András Férfi 3 Fitt-Team Pápa 0:35:37 0:06:16 23.58
50 13133Hegyes János Férfi 6 *III.Papírkutyák-Con 0:35:38 0:06:17 23.57
51 14269Németh Zoltán Férfi 6 GEAC 0:35:40 0:06:19 23.55
52 28303Rüll Dávid Férfi 5 0:35:42 0:06:21 23.53
53 29351Oláh Imre Férfi 5 Bakony Bike KE 0:35:46 0:06:25 23.49
54 15438Gelle László Férfi 6 Komárom Tûzoltóság 0:35:48 0:06:27 23.46
55 30301Ritter Péter Férfi 5 0:35:49 0:06:28 23.45
55 30246Szûcs Péter Férfi 5 FSZSE 0:35:49 0:06:28 23.45
55 5460Bartos György Férfi 7 0:35:49 0:06:28 23.45
58 32378Börzsönyi Attila Férfi 5 BVKK 0:35:50 0:06:29 23.44
59 16434Horváth Tibor Férfi 6 0:35:54 0:06:33 23.40
60 6206Pál József Férfi 7 *BSMC-Filutás I. 0:35:55 0:06:34 23.39
61 33182Kalocsa Krisztián Férfi 5 0:36:02 0:06:41 23.31
62 34112Leinwander Gábor Férfi 5 *BVKK 0:36:04 0:06:43 23.29
63 7314Schlauszky Szilárd Férfi 7 Szingó SE 0:36:06 0:06:45 23.27
64 35270Tóth Péter Férfi 5 *TKTK Tatabánya 0:36:18 0:06:57 23.14
65 17449Somogyi Péter Férfi 6 Budai XI SE 0:36:20 0:06:59 23.12
66 18107Kósa Csaba Férfi 6 *BSMC-Filutás I. 0:36:33 0:07:12 22.98
67 1139Menyhért Ferenc Férfi 8 *BVKK 0:36:35 0:07:14 22.96
68 36448Elek Gábor Férfi 5 0:36:36 0:07:15 22.95
69 37252Silingi Csaba Férfi 5 *FITT TEAM PÁPA 0:36:43 0:07:22 22.88
70 1125Tóth Imre Férfi 9 0:36:44 0:07:23 22.87
71 19110Weisz Attila Férfi 6 *II.Papírkutyák-Conr 0:36:46 0:07:25 22.85
72 38452Czincz Gergely Férfi 5 DH GIRAFFE 0:36:50 0:07:29 22.81
73 20220Iványi Gábor Férfi 6 0:36:51 0:07:30 22.80
74 4461Bartos Tamás Férfi 3 BMTE 0:37:13 0:07:52 22.57
75 21425Szabó Péter Férfi 6 0:37:26 0:08:05 22.44
76 5278Marton Péter Férfi 3 SAXUM KSC 0:37:27 0:08:06 22.43
77 8105Tóbiás Sándor Férfi 7 Bakony Bike KE 0:37:29 0:08:08 22.41
78 22360Géczi András Férfi 6 0:37:30 0:08:09 22.40
79 3103Mészár Norbert Férfi 4 Bakony Bike KE 0:37:36 0:08:15 22.34
80 23245Kuti Zsolt Férfi 6 FSZSE 0:37:38 0:08:17 22.32
81 24308Palásti Gábor Férfi 6 0:37:47 0:08:26 22.23
82 25458Stegmajer Gyula Férfi 6 0:37:53 0:08:32 22.17
83 26218Szabó Sándor Férfi 6 *GIANT Gyömrõ 0:38:03 0:08:42 22.08
84 9231Nagy Imre Férfi 7 Velocipelõ Szellõ 0:38:08 0:08:47 22.03
85 27137Pászka Tibor Férfi 6 0:38:21 0:09:00 21.90
86 2202Varga Tibor Férfi 8 *Biondo Bike Club II 0:38:22 0:09:01 21.89
87 28186Czinkoczky András Férfi 6 0:38:31 0:09:10 21.81
88 39273Pádár András Férfi 5 0:38:32 0:09:11 21.80
89 10398Kajcsa László Férfi 7 Dunamenti Tekergõk 0:38:47 0:09:26 21.66
90 29114Kreszta Zoltán Férfi 6 *III.Papírkutyák-Con 0:38:48 0:09:27 21.65
91 30464Kádár Ferenc Férfi 6 TNS HENTESEK 0:38:54 0:09:33 21.59
92 31150Kormos Csaba Férfi 6 0:39:15 0:09:54 21.40
93 11446Nagy Zsolt Férfi 7 0:39:21 0:10:00 21.35
94 6120Sátory Márk Férfi 3 0:39:26 0:10:05 21.30
95 40325Szilágyi Róbert Férfi 5 0:39:27 0:10:06 21.29
96 12152Németh Szilárd Férfi 7 0:39:44 0:10:23 21.14
97 32445Szloboda Sándor Férfi 6 0:40:00 0:10:39 21.00
98 41447Bódor Sándor Férfi 5 0:40:06 0:10:45 20.95
99 33316Dobrovitz Ede Férfi 6 Dunamenti Tekergõk Ú 0:40:32 0:11:11 20.72
100 34261Mezei Miklós Férfi 6 0:40:39 0:11:18 20.66
101 42391Tóth Csaba Férfi 5 0:41:22 0:12:01 20.31
102 35436Farkas András Férfi 6 0:41:40 0:12:19 20.16
103 2175Tóth Károly Férfi 9 *BSMC-Filutás II. 0:41:45 0:12:24 20.12
104 1439Pozsonyi Zita Nõi 3 0:41:49 0:12:28 20.09
105 43235Balikó László Férfi 5 Dunamenti Tekergõk 0:42:23 0:13:02 19.82
106 36187Kovács Roland Férfi 6 BVKK 0:42:38 0:13:17 19.70
107 3108Szilágyi György Férfi 9 Gyula 0:43:18 0:13:57 19.40
108 3366Varga Gusztáv Férfi 8 *BSMC-Filutás III. 0:43:42 0:14:21 19.22
109 37385Baranyi Péter Férfi 6 *BSMC-Filutás III. 0:43:43 0:14:22 19.21
110 4145Holló Ferenc Férfi 8 W.R.T. 0:43:48 0:14:27 19.18
111 1379Kostenszky Kristóf Férfi 1 Gyömrõ Kerékpár Klub 0:44:06 0:14:45 19.05
112 13104Ruthart Vilmos Férfi 7 *BVKK 0:44:59 0:15:38 18.67
113 38408Veréb László Férfi 6 *GIANT Gyömrõ 0:45:09 0:15:48 18.60
114 39393Kurunczi Zoltán Férfi 6 *GIANT Gyömrõ 0:45:23 0:16:02 18.51
115 44346Benyó Gergely Férfi 5 0:46:03 0:16:42 18.24
116 4102Domanits Attila Férfi 4 Bakony Bike KE 0:46:19 0:16:58 18.14
117 2111Ruthart Ilona Nõi 3 BVKK 0:46:51 0:17:30 17.93
118 2380Kostenszky Norbert Férfi 1 Gyömrõ Kerékpár Klub 0:47:33 0:18:12 17.67
119 45463Kovács Róbert Férfi 5 0:47:49 0:18:28 17.57
120 3217Badar Gábor Férfi 1 Villám SC 0:47:58 0:18:37 17.51
121 4177Kozák Miklós Férfi 9 0:48:04 0:18:43 17.48
122 2210Gönczy Dávid Férfi 2 DH GIRAFFE 0:48:31 0:19:10 17.31
123 5437Vas Miklós Férfi 8 0:48:41 0:19:20 17.25
124 14381Kostenszky Gábor Férfi 7 Gyömrõ Kerékpár Klub 0:49:22 0:20:01 17.02
125 5176Bakos Ferenc Férfi 9 *BSMC-Filutás III. 0:50:09 0:20:48 16.75
126 1417Boros Zsófia Nõi 1 Villám SC 0:50:22 0:21:01 16.68
126 15163Piros András Férfi 7 *I.Papírkutyák-Conrá 0:50:22 0:21:01 16.68
128 1204Pál Zsófia Nõi 2 BSMC Filutás KE 0:51:54 0:22:33 16.18
129 2279Ruzsás Bettina Nõi 2 Pápai SE 0:57:14 0:27:53 14.68
130 3282Ruzsás Gergõ Férfi 2 Pápai SE 0:59:30 0:30:09 14.12
131 4433Gönczy Gergõ Férfi 1 DH GIRAFFE 1:07:51 0:38:30 12.38
132 3432Gönczyné Szabó Judit Nõi 3 1:21:38 0:52:17 10.29
133 5466Boros Dávid Férfi 1 UTE 1:26:00 0:56:39 9.77

 

 

 

 

 


Internetre kerülés: 2004. 09. 8.

BVKK bvkk@@bvkk.hu
Ruthart Vilmos rvilmos@@elender.hu

© Ruthart Vilmos